Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Hyde zone / Prośby / Wykonanie LOGO dla firmy. : 29.05.2020, 16:16:10
Witam,
na wstępie zaznaczę, że umieszczam post w prośbach ale jeżeli będzie potrzebne przeniesienie do zleceń/kupna to proszę.

Poszukuje osoby, która potrafi wykonywać rysunki cyfrowe. Jest to projekt który ma mieć wyłączność dla tej firmy i dlatego nie chce podawać szczegółów na temat logo a w zamian proszę osoby, które zajmują się czymś podobnym o napisanie do mnie wiadomości prywatnej wraz z przykładowymi pracami abym mógł stwierdzić czy osoba wykonuje taką właśnie pracę jaką poszukuję.

Nadmienię, że jest to praca, która zapewne zostanie wynagrodzona. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od osób które się zgłosiły.

Pozdrawiam.
2  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Logo Youtube/Fanpage. : 10.01.2017, 21:40:53
Jak najszybciej. Pasowało by mi na weekend abym miał czas po prostu kiedy to do swojego intro wrzucić. Chciałbym abyś w wiadomości prywatnej podał mi koszt i ewentualną formę zapłaty Mrugnięcie
3  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Logo Youtube/Fanpage. : 10.01.2017, 21:34:21
Ja tych czcionek nie proponowałam, podałam tylko przykłady różnych stylów, żeby się zorientować, o co Tobie chodzi. Czyli w takim razie chodzi o taką typową dla logo e-sportowych, np.: https://i.ytimg.com/vi/cCXCkxBYEOw/maxresdefault.jpg?

Tak, dokładnie o coś w takim stylu chodzi Mrugnięcie przykładowo jak np. coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=VQOdf8MDOJ4
4  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Logo Youtube/Fanpage. : 10.01.2017, 21:22:28
Jeśli ma być to logo, nie nagłówek (header), to przede wszystkim proponowałabym zrobić to w wektorach. Wtedy można takie logo dowolnie skalować bez utraty jakości. Właściwie nie wiem, o czym jeszcze można rozmawiać, chyba jedynie o wyborze czcionki.
Jeśli chodzi o płomienie, to w wektorach wyglądałyby mniej więcej tak: http://ifaudio.com/download/blackflameLogo.jpg - chodzi mi o styl tych płomieni.
Co do czcionki, to albo taka typowa dla logo e-sportowych albo coś mniej więcej w tym stylu: http://www.tattoogen.com/tattoo/WalkDaWalkThree/129.23333333333335/000000/Harley.jpg czy https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/4b/36/38/4b3638565238624f12e551756be24780.jpg, chociaż tutaj raczej pasowałaby jakaś bardziej dynamiczna, jak np.: http://www.vinylkc.com/images/Harley-DavidsonSmiithClassic.jpg. Generalnie należałoby ustalić czy to ma być takie raczej agresywne, nowoczesne czy stylowe.

Płomień podoba mi się jak najbardziej a odnośnie czcionki to żadna mi do gustu nie przypada. Czcionkę chciałbym raczej prostą z takim charakterystycznym zadziorem do góry (który raczej będzie trzeba samemu jakoś dodać).
5  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Logo Youtube/Fanpage. : 10.01.2017, 20:10:36
No ale pomysł, to już przedstawiłeś sam. Czyli wygląda, że chcesz zobaczyć gotowy projekt i wybierzesz ten, który uznasz za najlepszy?

Chciałbym z osobą porozmawiać, wymienić poglądy, posłuchać jakieś koncepcje. Nie mówię tu o wykonaniu projektu i pokazaniu mi go bo to nie o to w tym chodzi. Nie marnujmy czasu grafika. Chciałbym aby to była współpraca na dłużej dlatego czekam na konkretną wiadomość odnośnie tego projektu.
6  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Logo Youtube/Fanpage. : 10.01.2017, 19:59:59
Na kiedy jest to potrzebne? I jeśli się tego podejmę, to czy będę mieć pewność, że nie jest to coś w rodzaju konkursu, tzn. jeśli zgłosi się kilku grafików, to co wtedy?

Zamierzam nawiązać współprace na dłuższy termin więc chciałbym aby ta osoba wypowiedziała się jak to widzi i przedstawi wstępnie swój pomysł. Na tej podstawie nawiążę współprace z wybranym grafikiem (zleceń może być dużo więcej). Zapłacę jednak za wykonany oraz zaakceptowany przeze mnie projekt. Zależy mi na obustronnej dobrej współpracy i komunikacji podczas wykonywania zleceń. Logo potrzebne jest jak najszybciej dlatego jestem otwarty na większość propozycji.
7  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Logo Youtube/Fanpage. : 09.01.2017, 23:47:00
Witam, chciałbym zlecić wykonanie loga które przedstawiam poniżej. Mistrzem rysunku nie jestem więc wygląda jak wygląda (przepraszam za słabe wykonanie).

Cena: Chciałbym zmieścić się w przedziale 30-70zł (negocjacje będą podczas oceny loga i wykonania).
Opis: Litera "C" w dość charakterystycznym kształcie (czarne krawędzie, białe tło, prawe krawędzie z dodatkowym paskiem pomarańczowym i czarnym jak w załączniku), pokryte płomieniem w całości lub cząstkowo odchylającym się na prawo (całość w załączniku oznaczone zielonym, cząstkowe niebieskim), pod logiem napis "ChopperMCR" w podobnym stylu jeżeli chodzi o czcionkę i w podobnej kolorystyce (najlepiej tak samo rozłożone kolory jak w samej literce "C" z logo), delikatny płomień pod napisem także odchylony w prawo.
Rozmiar: Chciałbym aby było one w 640x400px

Zdjęcie mojego pomysłu na kartce poniżej.
Proszę o wiadomości prywatne jeżeli ktoś chciałby podjąć zlecenie.
Jeżeli ktoś chciałby skontaktować się mailowo to zapraszam na choppermcr88@gmail.com
Kontakt głosowy na chopper.net-speak.pl (bywam na moim TeamSpeaku dość często w godzinach wieczornych).

Mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu podając kontakt w taki sposób. Jeżeli tak to proszę o wiadomość a zedytuję post aby nie został usunięty.
Pozdrawiam
Chopper

Strony: [1]