Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Tutoriale / Poradniki / Odp: Resynthesizer – reaktywacja, inteligentne usuwanie obiektów i tworzenie tekstur. : 27.11.2015, 07:46:43
Po uruchomieniu filtra nie mam okna podglądu, co uniemożliwia dalszą pracę. Brak jakiejś wtyczki ?
2  Tutoriale / Digital Painting / Odp: Pseudo wektorowy rysunek w GIMP-ie : 25.11.2015, 23:09:26
Prosty tutorial a efekty znakomite. Wydaje mi się, że proces powstawania tego rysunku można uprościć. Zamiast mozolnie "rysować" dwie ścieżki ( późniejszy kontur ), proponuję stworzyć jedną ( zewnętrzną ). Następnie przekształcić ją w zaznaczenie, zaznaczenie zmniejszyć, po czym przekształcić na ścieżkę. Taką ścieżkę moim zdaniem krócej się modyfikuje, niż trwa proces jej tworzenia. Dalej już bez zmian.
3  Tutoriale / Poradniki / Odp: Poradnik Grupy warstw w GIMP-ie : 19.11.2015, 23:49:38
Jako że to mój pierwszy post na tym Forum witam Użytkowników. Zbyma72age, jesteś wielki !!! Po kilkudniowym śledzeniu kanałów na YT i czytaniu publikacji nt. wykorzystania i zastosowania warstw i masek w GIMP`ie zamierzałem porzucić ten program i wrócić do mojego AdobePhotoshop Elements 5,0. I wtedy trafiłem tu. Przeczytałem Twoje poradniki o warstwach i maskach, poeksperymentowałem i wreszcie pojąłem czym to się je. Dziękuje ! Rzecz jasna zajrzę też do innych Twoich poradników.   
Strony: [1]