Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Hyde zone / Introbox / Wilkommen, My name jest Forfen. : 24.05.2013, 13:28:57
Hejo. Jestem Forfen i pewnie tak jak większość, lubię w wolnym czasie bawić się GIMPem.

Początkowo GIMP mnie straszył swoim interfejsem, a moje doświadczenie ograniczało się tylko do standardowego M$ Paint, ale kiedy ogarnąłem już ten system warstw i zacząłem robić swoje pierwsze logo to GIMP wessał mnie jak tajfun.

Jeszcze za czasów mojego ukochanego gimbazjum, kiedy pracowaliśmy w GIMPie by mieć dobre stopnie z informatyki, ja jako jedyny wykonywałem prace w 5 minut a potem ze znudzenia, kiedy nauczyciel nie patrzył, podchodziłem od komputera do komputera pomagając innym. Szóstki leciały litrami...

Niestety tylko mnie jedynemu z klasy ostał się do dziś bakcyl na punkcie GIMPa. Z każdym dniem odkrywam coraz nowe sztuczki graficzne, które tylko bardziej przyciągają mnie do tego darmowego "fotoszopa".

W chwili obecnej głównie edytuję swoje własne zdjęcia, i tworzę różne śmieszne rzeczy, ale niewele czasu zostało zanim zabiorę się już za poważne tworzenie artów od zera.

Podróżując po internetach w końcu znalazłem wasze polskie forum w którym na pewno nie raz będę dzielił się swoimi pracami.

Tak więc nazywam się Forfen i uwielbiam GIMPa.
Strony: [1]