Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Galerie / Sygnatury / Sygnatury by Aphex : 01.07.2011, 20:39:20
Temat zakładam, bo tak naprawdę jestem raczkujący w temacie GIMPa. Sygnatury robie od około pół roku, ale przez kilka miesięcy miałem okres totalnego lenistwa i robienia na odczepnego. W każdym bądź razie krytyka - ta konstruktywna, mile widziana. Prace umieszczam od dołu do góry, czyli na szczycie są te najnowsze. Za wszelkie wskazówki dziękuję.

2  Dodatki / Pędzle, desenie, gradienty / Odp: Strona z dużą ilością pędzli.... : 11.01.2011, 12:28:07
Stronak się przydała, zassałem te potrzebniejsze, ale wybór jest naprawdę duży Mrugnięcie
3  Hyde zone / Hyde park / Odp: Oceń utwór który słucha ten powyżej. : 11.01.2011, 12:08:43
Hmmmm... Podkład dosyć miły dla ucha, ale kompletnie nie mój klimat. I w sumie jak dla mnie - rewelacji nie ma, niestety.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WIK5HtaFshc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WIK5HtaFshc</a>
4  Hyde zone / Hyde park / Odp: Oceniamy avatar osoby powyżej. : 10.01.2011, 17:37:50
Kieruję się własnym gustem bardziej.

5/10
5  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / Odp: Spolszczenie GIMPa : 04.12.2010, 11:54:34
Ok. Znalazłem trochę inny sposób Mrugnięcie Jak wiadomo GIMP automatycznie wykrywa nam język. A więc wchdzoimy po kolei:
Panel sterowania > System i zabezpieczenia > System > Zaawansowane ustawienia systemu > Zmienne środowiskowe > Zmienne użytkownika > Nowa > I teraz dla nazwy zmiennej wpisujemy LANG a dla wartości zmiennej wpisujemy pl (lub skrót języka w jakim chcemy by nam działał GIMP: eng -angielski, etc.).
Myślę, że sposób ten jest chyba najprostszy. Na poprawkę trzeba wziąć, że mam system Windows 7 więc nazwy w panelu mogą się trochę różnić w innych wersjach.
6  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / Odp: Spolszczenie GIMPa : 03.12.2010, 12:11:21
No i problem polega na tym, że próbuję kolejnych sposobów podanych w temacie i dalej nic. Zależy mi na tym spolszczeniu bo ułatwiłoby mi to pracę. Jakieś inne sposoby?
7  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / [ROZ]Spolszczenie GIMPa : 02.12.2010, 00:33:57
Witam. Mam problem, gdyż posiadam wersję GIMPa 2.6.11. Niestety jest ona po angielsku, a wolałbym (zresztą zapewne jak większość), by menu było po polsku. I tu pojawia się moje pytanie. Jak takowe spolszczyć? Prosiłbym o w miarę jasną odpowiedź. Nowej wersji GIMPa nie chcę instalować, gdyż mam już zainstalowane multum brushy i innych rzeczy tego typu, a bawić mi się w kopiowanie niezbyt chce, gdyż jest tego ogrom.

Jeśli taki temat już jest proszę mi wybaczyć. Używałem opcji 'Szukaj', ale nic nie znalazłem. Jeśli jednak przeoczyłem jakiś temat moderatorów proszę o usunięcie wątku i również o odnośnik do tematu w którym odpowiedź na moje pytanie się znajduje.
Strony: [1]