Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Tutoriale / Sygnatury / Odp: SnajperQ sig tut : 01.04.2010, 00:34:32
Tutorial mi się podobał, a efekt końcowy?:


2  Galerie / Sygnatury / Odp: Jinek i jego prace : 31.03.2010, 22:42:48
Nie wiem czy dałem radę zastosować się do powyższych uwag ale przedstawiam 2gą wersję robioną już z innego tutka.
Zrezygnowałem w niej z tej "białej plamy", chociaż mi się podobała Język, i z połysku (obie rzeczy miały dać wrażenie zbijanego szkła, ale skoro szpeciły...) . Nie wiem jak to wygląda teraz z głębią i wtopieniem Niezdecydowany. Problem stanowi fakt, że nie znalazłem jak dotąd tutka gdzie byłyby dokładnie określone wszystkie etapy wtopienia Smutny. Zmniejszyłem trochę c4d, niestety ciągle jest 1.
Co do rendera w 1 wersji i w 2giej używałem na bank wyostrzenia na osobnej warstwie...może wina była w ustawieniach krycia?
Nie wiem co to jest szara filmówka więc daję ramkę jak w tym drugim tutku.
Co do napisów to jestem zielony zupełnie, czytałem jakieś tutki, ale ciągle nie wiem jaki napis na jakiej sygnie będzie dobrze się komponować, i jakie są ogólne zasady co do napisów.

Wesja 3 raz jeszcze dla przypomnienia:

3.1.

Wersja 3. poprawiona na 3.2.:

3.2.

A tu nowa praca:

4.  

Proszę o uwagi.

3  Galerie / Sygnatury / Jinek i jego prace : 31.03.2010, 04:54:30
Witam. Ledwo tydzień temu zacząłem zabawę w grafikę. Zależy mi na w miarę szybkich postępach dlatego proszę Was o konstruktywne uwagi i wskazówki odnośnie prac. Oto one w kolejności powstania:

1.

2.

3.

1-2 Były z tutków.
3 robiłem na podstawie tutka c4d...ale nie widziałem jak się robi świetliki.render w załączniku.
4  Tutoriale / Sygnatury / Odp: Tutorial na userbar (nowoczesny) : 29.03.2010, 00:15:08
Grafiką zacząłem bawić się od niecałego tygodnia. Chciałem spróbować tego tutka ze względu na dorobek jego autora. Koleś zna się na rzeczy, a że poprzednie tutki jakie zrobiłem były podstawowe i nie nadążały za trendami...  O to co mi wyszło:

Tak wiem same ryje...ciężko było dostać jakieś sensowne stocki do tematyki street fightera,więc są tylko ryje Język. Ogólnie mój 3ci userbar i 5 praca w gimpie. Jak macie jakieś konstruktywne uwagi, sugestie, wskazówki to proszę.
5  Tutoriale / Sygnatury / Odp: Userbar - tworzenie : 28.03.2010, 03:19:00
Proste bez przekombinowania:


Trochę dziwna kolejność w tutku w sensie napis...render...i później banner. Bo jak już wcześniej miałem gotowego rendera to chyba wystarczy go wkleić jako nową warstwę bez ponownego wycinania:>? Ale ogólnie super.

6  Hyde zone / Hyde park / Odp: MMO w które aktualnie gracie lub graliście dłuższa chwilę. : 28.03.2010, 00:23:54
Pangya, mniej odmóżdżająca od tradycyjnych MMO, nigdy się nie nudzi i bardzo fajne community z całego świata(plusem jest również bardzo mała ilość dzieciaków na serwerach).
Grand Chase nie polecam, za duże opóźnienia(serwer w USA), i dużo bachorów ze stanów-z takimi nie pogadasz-jak masz więcej niż 14 lat to strata czasu.
Ragnarok online jest spoko, nie grałem odkąd KDR przestał działać.
Diablo II LoD, ale ile można? Kumple grają nowego laddera a moja płytka kurzy się w szufladzie. I to nie jest typowe MMO.
Może nie z tego gatunku ale ostatnio dużo gram w Quake'a Live, polecam zwłaszcza tryb clan arena.

Czekam na Blade&Soul'a wyczesane MMO, mogę nawet płacić byle były przyzwoite serwery dla Europy i zero grinda(bo kto ma na to czas?)!

7  Tutoriale / Sygnatury / Odp: Spiderman „in rain” tag : 25.03.2010, 15:05:40
Oto moja sygna:

Ale w pewnym momencie czegoś nie doczytałem i chyba scaliłem o jedną warstwę za dużo bo w momencie ustawiania krycia na 70% (p. 13) nie miałem warstwy z gradientem już i dziwnie by to wyglądało. Więc dorobiłem pod spód jeszcze gradientowe tło.

Czcionka do kitu, ale ją zmienię jak dojde do tutka z podpisami/czcionkami.

Ogólnie zrobię chyba tą sygnę jeszcze raz od początku.

I oto ona, zrobiona jak należy, dorobiłem tylko czerwone oczy dla efektu.
8  Tutoriale / Sygnatury / Odp: AnimeStyle Signature : 24.03.2010, 09:50:17
A mnie wyszło coś takiego. Moja pierwsza sygnaturka i równie pierwsza zabawa z gimpem.Fajny tutorial, ale przydało by się coś ekstra dla noobów takich jak ja. Np. krótkie zdanko na temat dlaczego robimy tak a nie siak, jaki efekt w teorii chcemy uzyskać np przez te rozmazywanie. Dlaczego 5 warstw a nie 10 itd.
Strony: [1]