Baaa ze slaba. Ona jest nie udana. Nie wtopiony render. Jakies rozowe tlo... to nie widac za duzo pracy. Te tlo kojazy mi sie z nowy tutem dzialo9

Ale ok.
Lsr.: 2 - Najladniejsza, i kolorystycznie, i technicznie. Napis lezy.
Sheep: 1 - Bardzo przyjazna. Te tlo ladnie nadaje charakter tej pani. Ale sig lezy, dlaczego? No a dlatego ze za slabo wtopiles render.
Snufkin: 2 - Porazka, no co to ma byc? Render nie wtopiony, za duzo napisow, ktore zreszta srednio pasuja slabo/10 XD