Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3 ... 23
1  Ogólne dyskusje / Webmastering & Webdesign / Odp: Współpraca : 20.11.2015, 19:44:45
Zauważyłem, że działacie jako zespół - to jest fajne. Dobrze, że macie wspólne zainteresowania, pasję, cele oraz sposób na siebie, bo to jest w życiu ważne. Ale.. Dajcie sobie na daną chwilę spokój. Popracujecie nad sobą. Nad swoimi umiejętnościami oraz wizerunkiem, zbierzcie doświadczenie. Piszę to jako kolega po fachu, gdyż obecnie dajecie większą okazję do złej pamięci waszej wspólnej marki niż jej promocji.

1. Po szlifujcie własne umiejętności, które następnie będziecie mogli poprzeć doświadczeniem.
2. Skupcie się nad własnym portfolio umieszczając w nim dobre oraz godne publikacji realizacje.
3. Zadbajcie o wizerunek waszej marki, zaczynając od:

- Oryginalnej nazwy i np. sloganu ( copywriting )  
- Dobrej identyfikacji ( logo )
- Strony internetowej
- Portfolio
- Oferty
- Działań oraz strategii
- Promocji firmy

4. Zrezygnujcie z darmowych serwerów typu "cba", pełnych reklam oraz złej reputacji.
5. Zakupcie własne domenę.

Dle dla klienta najważniejsze jest pierwsze wrażenie - takie są zasady marketingu. A Wy, póki co budujecie negatywne odczucie niż bardziej te pozytywne.

Nie posiadacie własnej nazwy, prezentuję one pierwsze lepsze hasło związane z ofertą. Nie macie własnego logo, które w dzisiejszych czasach jest niezbędnym elementem przedsiębiorstwa a wasza strona przypomina te, które robione z 15 lat temu. Wasze portfolio jest ubogie, przedstawia one jakieś stronki, których realizacja jest tak samo słaba jak i pomysł oraz cel ich tworzenia. Większość z nich bazuję na darmowych serwerach ( jak Wy ), co dodatkowo świadczy o sensu ich realizacji przez właściciela.

Nie zrozumcie mnie źle, doceniam was i każdą inną osobę, która ma własny sposób, pasję i przede wszystkim wie co chce robić. Nie wiem ile macie lat, ale wnioskuję, że nie wiele, ponieważ wykonaliście nierozsądny krok. Doświadczona osoba, mająca pojęcie o tym co robi oraz oczywiście rozsądna, nigdy nie opublikowałaby podobnej witryny mającej reprezentować jej markę ( tym bardziej działając w tym biznesie ). Prezentujecie amatorstwo, choć możecie mięć umiejętności z których nie warto rezygnować, więc polecam chwilę przemyśleń oraz próbę skorzystania z moich porad.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Uśmiech  
2  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Zlecę wykonanie loga i projektu strony www dla firmy informatycznej : 31.10.2015, 12:22:09
Rzeczywiście, nawet nie spojrzałem na datę.  Chichot
3  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: Zlecę wykonanie loga i projektu strony www dla firmy informatycznej : 30.10.2015, 11:56:59
Zainteresowany, proszę o kontakt PW.
4  Ogólne dyskusje / GIMP - pomoc / Odp: Poprawne wyświetlanie warstw : 03.10.2015, 14:42:18
Dziękuje za odpowiedź. To do edycji szablonów nie jest to za dobry program, szkoda.

Jak nie jest za dobrym programem? To tak samo jeśli otworzyć plik roboczy GIMP-a w PS. To są pliki robocze swoich rodzinnych programów, tak więc ich poprawne wyświetlanie uzyskasz właśnie w nich.
5  Hyde zone / Zlecę / Kupię / Odp: [Zlecę]Wykonanie grafiki : 27.08.2015, 16:02:48
Zainteresowany. Podaj więcej informacji na pw.
6  Bitwy i konkursy / Graphic Freestyle / Odp: Graphic Freestyle #62 - "Macabre w klimacie postapokaliptycznym" - Zgłoszenia : 19.07.2015, 01:49:29
dreeKod:
[b]dree[/b]
[url=http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=96593][img]http://www.gimpuj.info/gallery/96/thumb_23858_19_07_15_12_47_58.png[/img][/url]
7  Ogólne dyskusje / Ogólne - pomoc / Odp: Jaki hosting obrazów? : 08.07.2015, 14:39:37
Raczej nie posiada takich opcji. Takie możliwości bardziej pasują do dysków w chmurach, właśnie jak dropbox a imagur to jedynie zwykły hosting obrazków i w tej formie się dobrze spisuję.

Polecam ten artykuł, może znajdziesz coś dla siebie: http://www.fotopolis.pl/n/20533/17-najciekawszych-dyskow-w-chmurze/?page=2
8  Bitwy i konkursy / Konkursy / Odp: Wakacyjny konkurs? : 08.07.2015, 14:36:18
Ok co do post apokalipsy i zombie to jestem za. laugh
9  Ogólne dyskusje / Ogólne - pomoc / Odp: Jaki hosting obrazów? : 07.07.2015, 17:31:38
Hm, nie mam pojęcia. Zazwyczaj gdy coś tam umieszczałem to potrzebowałem jedynie hostingu na szybko, aby gdzieś podlinkować obraz. Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę głównie takie sytuacje to serwis sprawuje się znakomicie w porównaniu z polskimi hostingami jak iv, tinypic, fotosik itd.

Wgrywane obrazy tam nie są kompresowane jak w przypadku np. Imageshack oraz można podawać bezpośrednie linki do nich.
10  Ogólne dyskusje / Ogólne - pomoc / Odp: Jaki hosting obrazów? : 06.07.2015, 21:34:58
Nie polecam korzystać w ogóle z polskich hostingów zdjęć - Jedna wielka kicha. Najlepiej wykupić sobie sms-em nawet taki głupi serwer za kilka złotych i tam wszystko hostować. Jeśli jednak już ktoś upiera się pod tego typem strony to polecam: imgur.com
11  Root / GIMP / Odp: Zasponsoruj plugin "Zwierciadlane rysowanie" : 06.06.2015, 00:45:53
Nie rozumiem funkcjonalności tego pluginu. Równie dobrze w razie potrzeby można rysować na pełni wymiaru a później jedynie skopiować i odbić warstwę oraz ewentualnie powiększyć rozmiar płótna. Poza tym na co tutaj aż takie pieniądze, skoro jak widać w "demo", plugin już działa. Nie znam się na pluginach do GIMP-a od strony technicznej ale wielu jest na pewno takich, które wkładają swój wkład robiąc je za darmo a nawet jeśli to ten plugin nie wygląda na aż tak skomplikowany aby wykładać takie pieniądze na niego. 
12  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Prośba o tutorial z dymem w okół postaci : 27.05.2015, 22:10:41
Jeśli się nie mylę to akurat jest w całości wycięte wraz z dymem ale utworzyć dany efekt można na kilka sposobów. Pierwszym z nim może być wykorzystanie C4D ( Wpisz w google smoke c4d ) i umieszczenie tego na warstwie pod postacią ( za ) oraz na warstwie nad nią, aby pokryć samą postać - Tutaj jedynie można zmienić krycie i użyć czegoś mniejszego, aby nie zakryć całej postaci.

Drugim sposobem może być nabazgranie kolorem szarym oraz białym na czystej warstwie pod postacią oraz nad nią. Następnie za pomocą narzędzia rozmazywanie (Rozmazywanie) z ustawionym drganiem ( powinno być niskie dla dokładniejszego efektu ) po prostu rozmyć wcześniejsze kolory, tworząc dym.
13  Galerie / Galerie 3D / Odp: 3d by mardraq : 24.05.2015, 22:36:53
Jak dla mnie wygląda on całkiem spoko. Szczególnie dobrze leży na nim ubranie i jakościowo jest przyzwoite. Ładne tekstury.

Swoją drogą czasem zdarza mi się śledzić stronę projektu "Enidust" i dawno nie zauważyłem tam nowego posta na głównej - ciągle działacie? Kiedy można się spodziewać jakiś materiałów?
14  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Zlepek Zdjęć : 24.05.2015, 22:26:25
Pomysł dziwny ale brzmi fajnie, przedstaw rezultaty.  Uśmiech
Strony: [1] 2 3 ... 23