Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3 4
1  Bitwy i konkursy / Bitwy użytkowników / Odp: Turniej: Grolak, INSEKT, Bizzar (Interface meczowy - zdjęcie) : 04.06.2009, 21:29:15
A: 0
B: 6
C: 9


B: - praca ładna lecz niestety ten wyraźny błąd w wyniku i rozpoczynaniem od środka ekipy wygrywającej w 85:37 minucie powoduje niedosyt co do staranności wykonania.

C: - błąd z powyższego naprawiony Chichot, nieźle dobrane dodatki - więc mój głos na tę pracę.

P.S. chyba teraz wyniki są dobrze podliczone Chichot
2  Hyde zone / GM - głosowania / Odp: Galeria Stycznia - głosowanie : 27.12.2007, 07:42:51
Swój głos oddaję na :
1. Tapety Cawz'a
2. Webdesign coortez'a
3  Hyde zone / Hyde park / Odp: Gry Java na telefony komórkowe : 10.07.2007, 06:43:34
A ma ktoś cos dla QTEC 9100 lub jak kto woli <ninja> znany również jako I-mate K-JAM / MDA Vario / O2 XDA Mini S / SPV M3000 / Cingular 8125 / T-Mobile MDA / Dopod 838 / VPA compact II (http://www.palmtops.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=398)
4  Hyde zone / Hyde park / Temat nr 2790 : 10.07.2007, 06:39:02
No i przy okazji post nr 26001 Chichot
Pozdrawiam

P.S. A co reszta się bawi na zlocie Język to ja robię zamieszanie Język <ninja>
5  Root / Inne / Odp: Poszukujemy współpracowników! : 25.06.2007, 07:19:23
Parę pierwszych tematów mam już opracowanych. Nad pozostałymi powoli pracuję Język ale pomoc zawsze jest przydatna - Cakper - oczywiście że się zgłaszam Język
6  Root / Konkursy / Odp: Pierwsze urodziny forum :) : 25.06.2007, 06:53:06
No to wszystkiego najlepszego - roczek stuknął, czas szybko płynie, za chwilkę stukną 2 latka, a my czekamy z utęsknieniem na 10 latek Język
A teraz pomarzmy (jak w reklamie prince polo  Zły  Wilber)

Jest rok 2017 - Forum gimpuj.info rozrosło się do niebywałych rozmiarów - praktycznie serwis dreamhost poświęca całą swoją przestrzeń dyskową tylko dla tego forum, inne fora światowe o tematyce gimp i inscape już od dłuższego czasu nie są notowane w googlach.
Forum oczywiście jest wielojęzyczne - ostatnim językiem zarejestrowanym na forum - to język wotycki (używa go 50 osób) z czego 25 ostro współpracuje z przerobieniem tutoriali na swój własny język  <aniolek>
Producenci GIMP i INSCAPE - wszelakie zmiany i unowocześnienia programu ustalają z użytkownikami forum  laugh. Cakperowi włosy już posiwiały od walki z hakerami opłacanymi przez konkurencję  <ninja>, chcącym usunąć całkowicie forum, zamknąć jego podwoje i zlikwidować całkowicie informacje o GIMP - policja zastanawia się czy czasami ostatni wypadek samochodowy Cakpera to nie był jakiś sabotaż  <ninja>.
Doszły Nas słuchy że jedna fanatyczka gimpa, dała swojemu dziecku na imię gimpuj.info - lecz ta informacja nie jest jeszcze sprawdzona  Płacz.
Pierwsze koszulki forum na aukcjach internetowych dochodzą do horrendalnych sum (jakich ?? - praktycznie sprzedający mógłby sobie wykupić całą wyspę na karaibach wraz  z wyposażeniem i zostało by jeszcze gotówki na zabawę  8)).
Zdjęcie Calii w koszulce forum obiegło cały świat zdobywając prestiżową nagrodę World Press Photo.
Kifer stworzył już 1000 tutorial z samego GAP - autorzy dodatków do gimpa (patrz: GAP) ustawiają się do niego w kolejce z pytaniami czego jeszcze by potrzebował Zły
Noss - ma swoją własną działkę na forum - jego dział jest tak rozbudowany, że do moderowania potrzeba jest prawie 100 osób.
CaTTiusha - też nie spoczęła na laurach - jej videotutoriale (w ilości 5000) biją rekordy popularności, jej głos elektryzuje ludzi na całym świecie, gdy się odezwie to ludzie mdleją z fascynacji  ^-^. Największe stacje telewizyjne proponują jej prace za stawki, o których krążą legendy   :-*, Chodzą słuchy że BBC wygrywa w tej walce  Wilber, ale informacja ta nie jest sprawdzona.
O reszcie można pisać poematy, lecz niestety brakuje mi już weny twórczej  laugh
7  Root / Sprawy techniczne / Odp: Teamy : 02.05.2007, 10:10:45
No proszę następny z sensownym postów, gratuluję wypowiedzi Calii i chciałem jeszcze od siebie dodać, że nasze forum powinno być najlepsze i różnić się od pozostałych for związanych z grafiką. Niełatwo jest prowadzić forum aby było oryginalne i inne od pozostałych oraz żeby miało własny niepowtarzalny klimat. Wydaje mi się że na razie udaje się administratorom zachować tę oryginalność - lecz z dnia na dzień będzie coraz ciężej próbując sprostać wymaganiom wszystkim użytkownikom.
Przypuszczam, że założyciele tego forum bardziej myśleli o uzyskaniu z programu gimp niesamowitych możliwości i co najważniejsze dzielenie się osiągnięciami z innymi użytkownikami (obecnie jeszcze doszedł program inscape).
Wg mnie zamiast tworzyć zespoły, drużyny Administratorzy powinni wprowadzić w regulamin punkt dotyczący obowiązków wygrywających jakąkolwiek bitwę o zamieszczeniu tutoriala pokazującego efekt osiągnięcia danej pracy i za to dopiero przyznawać punkty. Niektórzy mogą się oburzyć - dlaczego mają opisywać swoje prace i pewno mogą mieć rację - lecz wydaje mi się że:
Po 1. I tak używacie programu open source Chichot
Po 2. Ideą tego forum jest pokazanie możliwości gimpa oraz przekazanie tej wiedzy innym, a jedynym sposobem sprzedaży wiedzy jest napisanie tutoriala Chichot
Po 3. Podniesienie wiedzy i umiejętności pozostałych użytkownikom - co powoduje że np. za rok takie bitwy będą bardziej ciekawsze i wyniki ich będą raczej nieprzewidywalne (teraz wystarczy pięć pierwszych postów po założeniu tematu powoduje wygranie bitwy przez uczestnika w stosunku 5:0)
Proponuję aby przemyśleć istnienie i jakość oferowaną na tym forum - czy chcemy jednak podnosić te parametry, i rozwijać nasze forum, czy raczej spowodować, aby to forum po pewnym czasie niczym nie różniło się od innych podobnych for ?.
Pozdrawiam
8  Root / Konkursy / Odp: Awanse, awanse... i galeria ;) : 02.05.2007, 09:41:03
No, no - moje gratulacje dla obu panów Chichot - zadań Wam przybyło Chichot ciekaw jestem czy Cakper kiedyś zacznie płacić za pracę włożoną Mrugnięcie i jak to będzie obliczał  Duży uśmiech
9  Root / Sprawy techniczne / Odp: Teamy : 20.04.2007, 10:52:23
No i nadszedł czas abym i ja zabrał głos Chichot
Idea ładna - widzę że staracie się jak możecie aby przekonać moderatorów i administratorów - ale .... i tu widzę jeden szczegół jeszcze nie poruszany a opisany. Chodzi dokładnie ekipy i ich miejsce spotkań na forum (czyt. jakieś podforum) Chichot niewidoczne dla innych a dostępne tylko dla danej ekipy.
Problem jaki ja widzę jest tylko natury technicznej, a dokładniej czasem który musi poświęcić ktoś z Administracji na pilnowanie, porządkowanie i ustawianie uprawnień dla każdej z osób lub grup.
Łatwo i prosto jest założyć grupę z danymi uprawnieniami - ale .... jak pisaliście lider ekipy, drużyny (nie teamu !!!) sam sobie ustala z kim chce współpracować i zakładać drużynę - będzie musiał zgłosić ten fakt Administratorom, którzy muszą założyć podforum i dać uprawniania dla tej grupy użytkowników. I teraz np. jakiś jeden członek drużyny przykładowo Ja - WojT siedzę w drużynie np. Laserdance i mam uprawnienia do tej grupy. Po pewnym czasie albo zostaję przekonany do przejścia do innej grupy albo LaserDance dziękuje mi za współpracę i przechodzę do innej drużyny - w tym momencie Administrator powinien zablokować mi dostęp do grupy Laserdanca, a otworzyć dostęp do drugiej drużyny. W przypadku większej ilości drużyn i osób przechodzących robi się niezłe zadanko porządkowe dla Administratorów, ponieważ - zmianę uprawnień do podforów mogą wykonać tylko Administratorzy - moderatorzy nie mają do tego dostępu. Jest to jeden z powodów jak przypuszczam, dlaczego takie zadanie nie podoba się za bardzo Administratorom Chichot
10  Hyde zone / Tutoriale wycofane z indeksu / Odp: C4D smudge "angel" tutorial by Nightquest : 10.04.2007, 09:55:32
Nie chcę się czepiać ale w dniu dzisiejszym nie jest możliwe obejrzenie grafik w tym tutku jak i ściągnięcie paczki - nic nie działa Chichot. Prosiłbym o przerzucenie tych grafik na jakiś sensowny serwer.
11  Hyde zone / Tutoriale wycofane z indeksu / Odp: Usówanie fragmentów tła : 06.03.2007, 22:09:25
Nie żebym się czepiał Chichot ale :
Po 1. Zmień tytuł (ortografia na bakier Chichot)
Po 2. http://www.gajdaw.pl/gimp/wycinanie-fragmentow.html - zobacz sobie na to Chichot
12  Bitwy i konkursy / Bitwy użytkowników / Odp: Noss vs ... (baner forum gimpuj.info) : 06.03.2007, 09:11:12
Hmm ciężki wybór Chichot szczególnie że pkt 2 regulaminu daje dużo do myślenia Chichot
A wybieram :
Noss: 1
Wybór ciężki gdyż 1 i 4 praca podobna - lecz u Noss'a ładniejsza czcionka Chichot.
13  Bitwy i konkursy / Wyzwania / Odp: [przeglądarka][userbar]Wyzwanie Cakpra ;) : 05.03.2007, 18:19:13
Ożeż kurczątko Chichot ciekawy pojedynek nam się zapowiada Chichot
14  Hyde zone / Tutoriale wycofane z indeksu / Odp: Pędzel o zmiennej końcówce : 03.03.2007, 15:13:24
Raczej nie zarabia na tym - powód: większość z jego porad zamieszczonych w tym portalu jest tłumaczeniem tutoriali zagranicznych przeważnie ze strony http://gug.sunsite.dk/tutorials/ - zresztą na naszym forum jest też kilka tłumaczeń tych tutoriali. Ale żeby nie było że się buntuję Chichot to wystosuję odpowiedniego maila do tej osoby z zapytaniem (pod warunkiem że znajdę najpierw tego maila Chichot)
Strony: [1] 2 3 4