Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: 1 [2] 3 4 ... 43
15  Bitwy i konkursy / BFM / Odp: BFM #26 - Kosmiczna katastrofa : 06.04.2012, 16:50:17
Daffy

Kod:
[b]Daffy[/b]
[url=http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=86565][img]http://www.gimpuj.info/gallery/thumb_1005_06_04_12_3_48_48.png[/img][/url]
16  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Konkurs - Legendarny budynek drugiego sezonu GPT : 03.04.2012, 15:25:22
A czy może to być nie budynek, ale jakiś obiekt? Np. jakiś wielki pomnik albo jakieś molo (Nie powiem co dokładnie bo ktoś skopiuje mój pomysł Język)
Może być Uśmiech
17  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Konkurs - Legendarny budynek drugiego sezonu GPT : 30.03.2012, 15:57:54
Budynek moze byc wiekszy. Nawet okolo 300x300 I nie musi byc wpasowany w kratke puzzli
18  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Pare pytań nowicjusza. : 29.03.2012, 19:57:46
Po dodaniu przedmiotu, musi go zaakceptować administracja. Jak widzę już to zostało zrobione Mrugnięcie
19  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Pare pytań nowicjusza. : 29.03.2012, 17:58:23
Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to w sumie nie potrzebnie się wyświetlało, dlatego już tego nie robi. Na razie robimy miasto w prawą stronę i jak skończymy to dopiero pojawią się inne kierunki.

Odnośnie drugiego pytania, no niestety takie informacje znajdują się głowach starych użytkowników GPT i czekają, aż ktoś je zbierze i napisze w jednym miejscu. Dobrze ze zwróciłeś na to uwagę. Postaramy się znaleźć kogoś odważnego kto podejmie napisania się tego wszystkiego Uśmiech
20  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Konkurs - Legendarny budynek drugiego sezonu GPT : 28.03.2012, 08:56:40
Konkurs - Legendarny budynek drugiego sezonu GPT

Oto szansa dla Ciebie! Możesz stworzyć swój wymarzony budynek w dowolnym miejscu drugiego sezonu GPT!

W tym temacie możecie publikować swoje budynki do drugiego sezonu. Zostanie wybrany najlepszy i zostanie on dodany do mapy “bez kolejki”. Tutaj znajduje się całe tło. Oczywiście budynek musi być dokładnie do niego dopasowany. Wygrywając konkurs masz możliwość wstawiania ogromnego budynku bez ponoszenia kosztów rezerwacji oraz budynek ten stanie się zapewne symbolem całego drugiego sezonu więc jest o co walczyć.

Koniec konkursu nastąpi 1 maja, więc jest ponad jeden miesiąc na zaproponowanie czegoś oszołamiającego Uśmiech Powodzenia!

(Pytania odnośnie konkursu zamieszczać w odpowiedziach)
21  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / O tym jak graficy tworzą wymarzone miasto - GPT2 : 25.03.2012, 19:57:19
O tym jak graficy tworzą wymarzone miast

Tak oto stało się. Pierwszy sezon został w pełni skończony. Tworzyliśmy go prawie dwa i pół roku. Musimy przyznać, że były chwile przerwy - czasami brakowało chęci, ale w końcu udało się dokończyć projekt!

Dziękuję wszystkim za współpracę” - zauważyłem teraz, że używałem tych słów prawie w każdym dłuższym poście na temat GPT2. Możliwe, że to przez mój ubogi słownik, ale myślę też, że po prostu nie ma lepszych słów, które charakteryzowałyby naszą pracę w GPT2. Wiem, że każdy puzzel to cieżka praca, a teraz mamy ich prawie 200. To liczba, która mówi o tym jak bardzo wszyscy jesteście zaangażowani w to miasto. Poza tym słowo “współpraca” - to chyba jest to co przyświęcało powstaniu miasta i to jest to, co teraz cieszy mnie najbardziej. Tworzymy społeczność, która ma wspólny cel i dążymy do niego wspierając się nawzajem, pokazując własne błędy, proponując nowe elementy na puzzlach, rzucając niezliczone pomysły na rozwój miasteczka.

Miasto teraz wygląda imponująco. 4 miliony 320 tysięcy pikseli, które tworzą jedną całość. Szukałem wczoraj jakiegoś mądrego cytatu, który podsumowałby naszą drogę do celu skończenia pierwszego sezonu, ale nic nie wydawało się dobrze opisywać dzieła, które tu tworzymy wspólnymi siłami. A jesteśmy ludźmi tak różnymi od siebie, każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a zjednoczyliśmy się pod sztandarem jednego wirtualnego miasta, w którym każdy znajdzie schronienie dla swojej kreatywności i wizji twórczej.

Lecz jak to często bywa koniec pewnej drogi oznacza początek zupełnie innej - nie inaczej jest tutaj. Z chwilą zamknięcia pierwszego sezonu na horyzoncie pojawiają sie nowe tereny gotowe pod zabudowę Waszymi pomysłami. Mam nadzieję, że drugi sezon zaczniemy z jeszcze większą werwą.
Na koniec życzę wszystkim jeszcze więcej koncepcji i inicjatyw!

Pozdrawiam
Don Daffy
22  Hyde zone / Hyde park / Odp: Co to za piosenka! : 22.03.2012, 21:46:30
Takie rzeczy jak nazwę to można w komentarzach wyczytać:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rrBx6mAWYPU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rrBx6mAWYPU</a>
23  Hyde zone / Hyde park / Odp: Paint - to bez sensu! : 22.03.2012, 20:59:35
Oj nauczyciel to zawód. Sposób na zarobienie pieniędzy. Mało osób jest z powołania, którzy naprawdę chcą nauczyć.
24  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Działki na wodzie. : 20.03.2012, 02:07:06
No to jeśli uda Ci się zarezerwować tam miejsce, to nikt Ci nie zabroni postawić tam takiego budynku Uśmiech
25  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Działki na wodzie. : 18.03.2012, 21:31:36
No to jest raczej nie potrzebne, bo każdy może zarezerwować swój puzzel w danym miejscu i postawić sobie swoją chatę Uśmiech tak jak to robiliśmy w pierwszym sezonie Mrugnięcie
26  Root / Inne / Odp: Witamy nowego Młodszego Administratora na forum : 28.02.2012, 21:52:13
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Uśmiech
27  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Co dalej z GPT? : 24.02.2012, 23:02:16
Nigdy nie spodziewałem że będzie to super popularny projekt. Zabawa ta musi mieć też trochę smaczka Uśmiech  A nauczenie się tworzenia pixelartu na poziomie, aby puzzel został dodany do miasta wcale nie jest takie trudne. Więc to nie jest zabawa typu granie w wojnę w karty, troszkę większe wymagania wobec grających Uśmiech
28  Hyde zone / Gimpuj Pixel Town / Odp: Co dalej z GPT? : 24.02.2012, 21:37:21
Dziękuję za wszystkie opinie, gdyby ktoś miał coś do dodania to proszę bardzo Uśmiech

Mogłem wyrazić swoją opinie już w pierwszym poście, ale nie zrobiłem tego z dwóch powodów. Po pierwsze nie chciałem, aby ktoś sobie pomyślał, że decyzja już zapadła, a to jest jakiś sztuczny temat. Każda opinia jest dla mnie ważna. Po drugie nie byłem pewny swojej decyzji.

Zastanawiając się nad tym wszystkim, przypominałem sobie początki GPT. Tak naprawdę, gdy powstawał ten projekt nie uważaliśmy, że stworzymy dzieło sztuki warte miliony. Ale wiedzieliśmy, że wspólne tworzenie miasta będzie fajną zabawą dla ludzi z PFUG. Tak to wyglądało. Była to przyjemna inicjatywa, aczkolwiek sprawdzanie puzzli z forum było dość uciążliwe dla nas a miasto coraz szybciej się rozwijało. Jako młody programista podjąłem się wyzwania napisania całej strony do tego, razem kombinowaliśmy nad tym jak ma to wszystko działać, pomysł z piksleonami itd. Do tego doszła myśl, aby jednak popracować nad jakością miasta. Tak powstało GPT2.

Byłem zadowolony z miasta i dałem znać o projekcie na pix.art.pl. Odpowiedź była prosta - słaba jakość pixelartu. To mnie trochę zasmuciło bo liczyłem na zwiększenie się liczby autorów puzzli. Teraz, gdy wracam pamięcią do początków i myślę nad tym o co nam wtedy chodziło wcale mi już nie zależy na ludziach z pix.art.pl.

Dlaczego? GPT to Gimpuj Pixel Town, to projekt który miał jednoczyć ludzi z naszego forum, miał być wspólną rozrywką (dlatego chociażby zabawa w kupowanie przedmiotów). Tak, może nie jest to najpiękniejsze w sieci. Ale dla mnie jest idealne, bo zostało stworzone przez nas. Może to jest moja odpowiedź na zmianę skali. Nie chcę równać do poziomu innych miast, chcę aby nasze miast miało nasz styl - niepowtarzalny, a nie było kolejnym miastem stworzonym z pikseli.

Dobre bo nasze, bo moje, bo Pevela, bo Deykuna, bo Axoi, bo Amosa, bo niutatiego, bo AfroMetala, bo kumlaga i reszty
Strony: 1 [2] 3 4 ... 43