Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 22:56:02
dzięki bardzo Mrugnięcie
2  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 20:42:33
A możecie mi powiedzieć jak to połączyć bo np w przenikaniu się zmniejsza krycie warstw a nie  chce żeby flaga zanikała ?
3  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 20:13:38
ale muszę je ustawiać jakby na przemian ?żeby szły w jednym czasie a nie jedna po drugiej ?
4  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 19:58:54
Nie, chodzi mi o to ,że mam na pracy flagę i chce żeby ona falowała i mam 2 inne obrazki które mają się przenikać a chodzi mi o to aby działo się to w tym samym czasie Mrugnięcie
5  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 18:51:13
Przeczytaj uważnie co napisałem Uśmiech
Nie chodzi mi o to w jaki sposób zrobić te  efekty tylko jak je umieścić w pracy aby odbywały się w tym samym czasie..
A jeżeli się tak nie da to jaki sposób aby zrobić  efekt ruchy tej flagi bez animacji ..
6  Tutoriale / Prośby o tutoriale / Jak zrobić 2 animacje na jednej pracy ? : 10.06.2012, 16:02:10
Chciałbym się dowiedzieć czy się da  a jeśli tak to w jaki sposób zrobić 2animacje na jednej pracy a konkretnie przechodzenie jednego zdięcia w drugie oraz falowanie .
A jeśli by się nie dało to co możecie polecić aby zrobić naturalnie powiewające flagi bez używania animacji ?
Z  góry dzięki Uśmiech
Strony: [1]