Polskie Forum Użytkowników GIMP-a

Tutoriale => Prośby o tutoriale => Wątek zaczęty przez: D!zzLe on 10.12.2007, 18:05:20



Tytuł: Sygna z samochodem
Wiadomość wysłana przez: D!zzLe on 10.12.2007, 18:05:20
czy moglby ktos dac tutka na sygne z samochodem? zeby bylo fajne, pasujace tlo i efekty jakies :D bo jak robie z samochodem to najczesciej jest to cos w stylu Tech Sig, a moznaby sprobowac czegos nowego ;] jak byl taki temat, to sorry :) pzdr


Tytuł: Odp: Sygna z samochodem
Wiadomość wysłana przez: Michałek on 10.12.2007, 19:15:46
tutoriali na sygnatury masz mnóstwo wystarczy wstawic render samochodu...


Tytuł: Odp: Sygna z samochodem
Wiadomość wysłana przez: INSEKT on 10.12.2007, 19:27:22
tutoriali na sygnatury masz mnóstwo wystarczy wstawic render samochodu...

Nie, nie wystarczy... :)  No chyba że trochę już siedzisz w GIMPie i masz bardzo duże umiejętności. Ogólnie trudno zrobic syganturę o tematyce samochodowej, ponieważ chociażby samo dobranie tła jest już sporym wyzwaniem.


Tytuł: Odp: Sygna z samochodem
Wiadomość wysłana przez: D!zzLe on 17.12.2007, 19:34:17
no, ze trudne to wiem :D moje dotychczasowe to (m.in.) takie (slabe sa, ale siedze w tym od niedawna) sa od najnowszej do najstarszej od gory :
(http://www.mangacars.pl/upload/images/2818sygnaakon.jpg)
(http://www.mangacars.pl/upload/images/8640sygnamaxiking.jpg)
(http://www.mangacars.pl/upload/images/255sygnard.jpg)
(http://www.mangacars.pl/upload/images/1582sygnadriftking.jpg)

i praktycznie wszystkie sa w stylu "Tech Sig", a ciagle robic w tym samym stylu to sie nudno robi xD z wklejeniem rendera samochodu do tutka na jakas sygne probowalem ... ale nic ciekawego nie wyszlo xD