|
Tytuł: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Jakub on 15.11.2006, 21:00:21 Ehem... Są to moje 3 pierwsze sygnaturki w GIMP'ie, no i ogólnie - trzy pierwsze prace w gimpie. ;]
Oto i one: (http://www.eimg.org/images/466658sig.jpg) (http://www.eimg.org/images/527977battlesig.jpg) (http://www.eimg.org/images/533094thegun.jpg) ^ ta chyba nieudana...;/ Pzdr, proszę o oceny :] Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Bogul on 15.11.2006, 21:09:32 No Jakubie powiem tak:
Fight Girl miecie tragicznie jedna z fajniejszych sygnatur jakie widziałem 11/10 jak nic :) te dwie poprzednie hmmmm...fajne takie 8/10 Ziom wbij się i zobacz moje sygi ;D znajdź wątek " moja sygnatura" i się wpisz Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: noss on 15.11.2006, 21:33:43 W pierwszej pracy nie rozumiem co ma podpis wspólnego z treścią.
Napis jest brzydki i nieciekawy, render jest fajny ale niema tła, a jakieś by się przydało. Druga też jest pusta, podpis zobaczyłem po sporej chwili (można uznać że on nie istnieje). Trzecia mi się podoba najlepiej, ale brakuje mi jakiegoś fajnego dopasowanego podpisu. @Jakub "^ ta chyba nieudana...;", to ma się przede wszystkim podobać tobie. Podsumowując sygnaturki nie są rewelacyjne ale nie są też jakieś tragiczne. Widziałem sporo gorszego badziewia na zachodnich forach i tam się to chwali. Zalecam robienie kolejnych prac, a sam zobaczysz że będą one coraz lepsze. Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: piotros on 16.11.2006, 13:36:26 Jak na pierwsze sygnaturki to myślę, że poszło Ci bardzo dobrze ;)
Sygna "fight girl" jest ładna, ale nie pasuje mi trochę ten napis (mogłeś zmniejszyć krycie) i przesadziłeś trochę z kolorowaniem ust randera ;) W drugiej sygnie nie pasuje mi puste tło po prawej i biała, dwupikselowa ramka, ale ogólnie pracka prezentuje się nie źle. Trzecia sygna również jest ładna, ale i tak mam do niej pewne zastrzeżenia. Nie podoba mi się to, że ramka na górze i na dole jest taka gruba (dodatkowo w lewym górnym rogu jest "jakby schodek") oraz to, że render ma "zmaltretowaną" twarz. Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Szajba on 16.11.2006, 14:13:18 zgadzam się zasadniczo z pitrosem i składam Ci pokłon! Jeżeli to są twoje 3 PIERWSZE WOGÓLE prace w Gimpie, to wychodzi że masz talent. Zanim wskoczylem na poziom z n00bzora na raczkujacego (czyli obecny) zrobilem mase badziewnych, brzydkich i nieciekawych prac. Bo nie umialem sie tym programem poslugiwac. A ja tu widze subtelna nutke tutoriali Banity36 - a latwe dla poczatkujacych one nie sa...
btw. przepraszam za polskie znaki ale w trakcie pisania nastapila mala awaria klawaiatury :P Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Jakub on 03.12.2006, 09:01:16 Something new:
(http://www.eimg.org/images/957652gse.jpg) 8) Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: noss on 03.12.2006, 11:16:26 Nowa sygnaturka w swej prostocie bardzo mi się podoba. :)
Wadą jest podpis, który jest mało czytelny i dziwnie rozjaśniany. Nie wiem czy nie lepiej by wyglądało gdybyś go umieścił w górnym lewym rogu. Rozmiar jak na mój gust też jest nieco za duży. Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Bogul on 03.12.2006, 12:42:16 no fajne fajne napis czytelny i co najważniejsze prostota jest pięknem tej sygi 10 dla Ciebie ;D
Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: piotros on 03.12.2006, 15:56:04 Zgadzam sie ze zdaniem noss'a, a poza tym dodam, że render jest trochę niewyraźny.
BTW Zapisuj sygnaturki w .png zamiast .jpg. Będzie lepsza jakość ;) Tytuł: Odp: Jakub gallery Wiadomość wysłana przez: Jakub on 12.12.2006, 18:30:03 Troszke mnie tu nie bylo :>
Co do .png'a; prace w tym formacie to kolosy... Dziekuje, postoje. Userbar: (http://www.eimg.org/images/589309ebs.png) Sygnaturki: (http://www.eimg.org/images/654164fergieSIG.jpg) (http://www.eimg.org/images/439525fergieSIGbw.jpg) |