Polskie Forum Użytkowników GIMP-a

Galerie => Sygnatury => Wątek zaczęty przez: Nix4 on 17.06.2012, 13:33:47



Tytuł: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Wiadomość wysłana przez: Nix4 on 17.06.2012, 13:33:47
Witam.

Ja też jak niektórzy wracam po roku przerwy.
Na teraz mam jedną pracę, którą przed chwilą wykonałem:
(http://www.gimpuj.info/replacement.png)

Komentarze czy to krytyka czy nie - mile widziane :)

Pozdrawiam.


Tytuł: Odp: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Wiadomość wysłana przez: DeVile. on 19.06.2012, 07:41:37
Cóż, na pierwszy rzut oka widać monotonię. Kolor jeden i ten sam. Render nie wtopiony, czarny brush na warstwie z trybem pokrywania, aby zrobić ów cień przypominający rozmycie ramki. Bardzo pusta ta praca, jedynie tekstury w tyle są. Napis, jest jak dla mnie ładny. Pasuje stylem i pasuje jeśli chodzi o wykonanie. Aczkolwiek cała sygnatura już nie zbyt. Praktyczny brak głębi, ale światło i cień są na miejscu.
Cóż, twórz dalej, powracaj do formy, dodawaj więcej i pozdrawiam ;)


Tytuł: Odp: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Wiadomość wysłana przez: Nix4 on 19.06.2012, 13:43:14
Co do ramki, to tak praktycznie większość robię, według mnie dodaje to klimatu. Render to wyglądał jeszcze gorzej, musiałęm trochę kombinować ale wiem faktycznie za słabo wtopiłem. Fajnie, że chociaż napis mi się udał - z tym mam problemy jak i z tłem. Pozwól, że pokaże jedną pracę (starszą) z podobno dobranym napisem:
(http://www.gimpuj.info/replacement.png)

Dzisiaj no powiedzmy, że wykonałem pracę ale czy ona mi wyszła to nawet ja nie jestem pewien:
(http://www.gimpuj.info/replacement.png)

Napis, wiem nie pasuje troszkę. Jednak starałem się użyć innego tła (bez monotonii) - pytanie czy wyszło?
Ja się przyznam mam najgorsze kłopoty z tłem  jakbyś miał jakąś radę chętnie przyjmę :) Tylko nie C4D - nie chcę tego używać. A pomysł na tło wziąłem ze starszej pracy:
(http://www.gimpuj.info/replacement.png)

Coś czuję, że przede mną długa droga do dawnej formy ale nie poddajemy się ;)

Na koniec dzięki za ocenę i jak można to komentuj ;)


Tytuł: Odp: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Wiadomość wysłana przez: DeVile. on 19.06.2012, 16:54:11
Znów ocenię x3
Stara Rukia, jak dla mnie nie wygląda za dobrze. Monotonia jednego koloru, wtopienie zerowe, napis śliczny <3 Znów napis górą.
Nowa Rukia, jak dla mnie też nie wygląda za dobrze. Rozmycie rendera na boki, to nie zbyt dobra metoda wtapiania. Tło jest mało atrakcyjne. Napis tym razem zupełnie  odskakuje od całości. Równie słabo.
Avek, hmm... Napis ładnie wykonany aczkolwiek nie pasuje.
Powracaj powracaj i się nie odwracaj ;)
Pozdrawiam.