|
Tytuł: CreaT webdesign Wiadomość wysłana przez: CreaT on 02.09.2009, 12:38:16 Gdyż sygny już przynudzają zaczynam powoli robic grafike www
Lay: http://www.gimpuj.info/gallery/18493_02_09_09_11_34_05.png Logotype : (http://www.gimpuj.info/gallery/18493_02_09_09_11_37_39.png) Tytuł: Odp: CreaT webdesign Wiadomość wysłana przez: {VeTeR} on 02.09.2009, 12:48:42 (http://www.gimpuj.info/replacement.png)
strasznie niedbale to wyglada Tytuł: Odp: CreaT webdesign Wiadomość wysłana przez: Qba_ on 02.09.2009, 14:26:41 Nie obraź się, ale ten szablon jest po prostu brzydki. Ciężko czyta się teks, ponieważ praktycznie nie ma odstępów pomiędzy linijkami. Przydałoby się wyjustować tekst, zrobić jakieś akapity i menu. Top mi się nie podoba - wklejone logo (które mi się nie podoba) i napis. Żadnego gradientu w tle (z wyjątkiem tego niebieskiego paska). Ten szablon jest po prostu nudny. Popatrz na szablony tych lepszych, np. INSEKTa czy PIL3Ja.
Logotyp tak, jak już zauważył {VeTeR} - jest trochę niedbale zrobiony. Z daleka też to widać i wcale to pięknie nie wygląda. Popatrz na logotypy PIL3Ja, pooglądaj trochę na dA (jest sporo ciekawych). Ćwicz, a na pewno będzie lepiej. Pozdrawiam i zapraszam do mnie. Tytuł: Odp: CreaT webdesign Wiadomość wysłana przez: INSEKT on 02.09.2009, 18:06:00 Zacznę od logo.
Sam kształt figury nie jest zły, ale wypełnienie już jest beznadziejne. Wystarczy jednolity kolor i będzie grejt. Poza tym brakuje symetrii w logo. Wystarczyło zrobić połówkę, duplikować i odbić, aby uzyskać całość, równiutką i symetryczną. W logotypie brzydka czcionka, za mała i nieczytelna. Teraz szablon. Przede wszystkim za prosty! Tego nawet minimalizmem nie da się nazwać. Ja bym to raczej nazwał rozpoczętą pracą, taki WIP, który nawet w połowie jeszcze nie jest. Mógłbyś dodać jakieś detale, jednopikselowe linie w przejściach koloru w tle, gradienty, może jakieś filtry takie jak Plazma. Ten koleś z prawej nie wiem skąd się urwał, kim jest i co tam robi. Nawet wycięty dobrze nie jest. Jeśli nie chce Ci się dobrze wycinać, to przynajmniej wtop go w tło (robiłeś sygnatury, to dasz radę). Czcionka w tekście - co to w ogóle jest? Widziałeś kiedyś taką na jakiejś stronie? Zamień ją na zwykły 12 lub 13-pikselowy Arial, Tahomę lub jakiegokolwiek innego sansa. I nie wygładzaj. Używaj siatki, prowadnic, wszystkie elementy strony nie trzymają się żadnego szablonu, są porozrzucane gdzie popadnie. Poprawiaj. |