|
Tytuł: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: Fap on 15.06.2009, 19:55:04 Tutaj znajdziecie moje wszystkie sygnaturki. Proszę, abyście je ocenili. Pierwsza sygna została zrobiona przeze mnie na początku maja 2009. Kolejne są ułożone w kolejności ich zrobienia. Dokładne daty ich zrobienia są podane na moim forum o grafice. Ale nie będę tu podawać linku. Jak by ktoś chciał to niech pisze do mnie na gg ;) Sygna ostatnia ,,Game Tag" z napisem New została zrobiona dzisiaj :D
2Pac Style v.1 (http://www.egrafika.wxv.pl/album_pic.htm?pic_id=5) 2Pac Style v.2 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) 50 cent (zwykła) (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Messi (http://www.gimpuj.info/replacement.png) 50 cent (z efektami) (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Anime Style v.1 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Anime Style v.2 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Hip Hop z 50 cent`em (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Anime Tag (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Game (Z pojedynku na szybko) (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Music (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Anime Style Signature (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Spider (http://www.gimpuj.info/replacement.png) NewGame Tag (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Tytuł: Odp: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: Łukasz on 15.06.2009, 20:00:47 Wszystkie sygnaturki brzydkie - napisy do kosza, wtopienie - brak, fff.
(http://www.gimpuj.info/gallery/19165_10_06_09_2_53_35.png) Tytuł: Odp: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: Qba_ on 15.06.2009, 20:08:05 Studiuj tutoriale, bo bez nich to będzie raczej kiepsko.
Nigdzie nie ma wtopienia, cieniowanie i światło słabe. Jedynie Game Tag jest znośna, ale do ideału daleko. Zapraszam do siebie (klik na sygnę w podpisie). Tytuł: Odp: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: K-ja on 16.06.2009, 09:41:50 Zerknęłam na te pracki, widzę że pare z tutoriali, więc się Łuka-szeK_ ucisz i przestań żywcem zrzynać moje pomysły (patrz ten obrazek tutorialowy) >:(, tym bardziej że twoje sigi poziomem jakoś nie miażdżą, ba, czasem odstraszają.
Fap, widzę że się starasz ;). Dam ci troszkę dobrych rad bo humor dobry mam :P. 1. Światłocień- dobrze jest przyciemnić jakieś nieważne części sygnatury, np. boki i rozjaśnić postać :). Dobrą metodą moim zdaniem jest mazanie białym pędzlem na nowej warstwie, rozmywanie gaussem o wartości koło 70-120 (zależy ile tego światła mamy mieć) i ustawianie trybu warstwy na pokrywanie, bawienie się kryciem. To samo zrób z czarnym pędzlem, a jak będzie jeszcze za jasno na bokach możesz zduplikować warstwę albo na nowej pomazać czarnym trochę mniej (tj. w mniejszej ilości miejsc), rozmyć, trub zwykły, krycie jak ci pasuje :). 2.Wtopienie - Postaraj się żeby render lub stock pasował kolorostycznie do tła, można wtapiać na różne metody np. smużowaniem czy pokrywaniem jakimiś elementami :). 3.Napisy - nie rób paru napisów na jednej sygnie. Postaraj się, aby pasował tematycznie do sygny np. przy cyberpunkowym tagu użyj czcionki futurystycznej, nowoczesnej (chodzi mi np. o taki napis, akurat średnio mi wyszedł: http://www.gimpuj.info/gallery/15308_16_05_09_10_32_09.png :P. Dodatkowo zapraszam do lektury poradnika INSEKTA "Napisy w sygnaturach" (http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25829.0.html). Jeżeli chcesz robić sygny profesjonalne przez duże P i miażdżyć wszystkie edycje SoTWa, być masta i mieć szacun, zapraszam do dalszego studiowania działu tutoriali. A, ostatnia rada w tym poście - jak już opanujesz podstawy przerzuć się na nowsze tutoriale, ot, chociażby na Lord of the Rings signature czy Prince of Persia tag, albo Wolverine tag, albo Gears of War tag :). Pozdrawiam, mam nadzieję że rady się przydadzą. :) Tytuł: Odp: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: dree on 28.08.2009, 21:14:51 No te ostatnie niby fajne ale czy na wyższym poziomie? Raczej nie... Co dałes teksturę ? i pobwawileś sie kolorami ?
Tytuł: Odp: Sygnaturki by Fap Wiadomość wysłana przez: EN on 28.08.2009, 23:47:13 takie cos to w smietnik od reki.
Tuty do oporu przez najblizsze dwa miechy. |