|
Tytuł: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Xazax on 25.04.2009, 20:51:49 (http://www.gimpuj.info/replacement.png)
co wy na to? ;P tak dla początkujących ^^ Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Qba_ on 25.04.2009, 20:57:52 Opisz jak uzyskałeś ten efekt, jakich narzędzi użyłeś i ile czasu Ci to zajęło.
Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Xazax on 25.04.2009, 21:10:15 to tak:
Tło - najpierw wypełniłem czarnym. Potem upaćkałem troszkę białym. I pobawiłem się paluszkiem (scatter banity) na drganiu. Na nowej warstwie dałem c4d na przesiewanie. Duplikat i odbicie. Render - wkleiłem ^^, skalowanie. Duplikat. Warstwa na górze na pokrywanie dół zwykły. Nowa warstwa. Pomazałem kartke grunge brushem w kolorze niebieskim i dałem tryb na pokrywanie. Reszta to hmm... przyciemniłem boki i dałem troche białego w okolicy rendera - "zgaussowałem". I dałem "filmówkę" ;] a ile to robiłem to aż wstyd się przyznać ^^ Jak teraz patrze to jeszcze dodałbym pare bajerów :D Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: deysu on 25.04.2009, 21:14:50 Ja jestem na tak, tylko render trochę nie wtopiony.
Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Qba_ on 25.04.2009, 21:16:54 Jakbyś trochę bardziej wtopił render to byłbym na tak.
Chociażby zrobić nową warstwę z widoku i trochę rozsmarować w okolicy rendera np. scatterem banity. Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Xazax on 25.04.2009, 21:17:25 Ja jestem na tak, tylko render trochę nie wtopiony. niestety mam z tym problemy. ale jezeli pomysl przejdzie to postaram sie to poprawic ;] Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: caje on 25.04.2009, 21:26:30 Ja jestem na tak, tylko render trochę nie wtopiony. niestety mam z tym problemy. ale jezeli pomysl przejdzie to postaram sie to poprawic ;] to może najpierw sam się naucz robić sygnatury, a potem staraj się uczyć innych na nie ??? Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Paul on 25.04.2009, 21:33:46 dość słaba ta sygna,
lepiej żeby początkujący robili tutoriale na bardziej profesjonalne sygnatury - więcej się nauczą. Jestem na nie. Tytuł: Odp: Bursztynek SiG Wiadomość wysłana przez: Domaxi on 25.04.2009, 21:55:20 wrr... zamykam!
|