|
Tytuł: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: SpawN on 10.01.2009, 15:45:49 Mam już Cztery sygnaturki :D
Nr1 kiepsko wyszło wiem (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Nr2 Też kiepsko wyszło ale lepiej niż nr1 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Nr3 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Nr4 (http://www.gimpuj.info/replacement.png) Nr5 To chyba moja najlepsza sygnatura (http://images34.fotosik.pl/436/0e14d562c19c4886.jpg) Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: K.Ś. on 10.01.2009, 16:49:55 HM... cienko, cienko. Brak wtopienia, tło-koszmar.
Napis- dlaczego u licha zielony? RADA: czytaj tutoriale, pracuj i oglądaj prace innych, może wpadniesz na jakiś dobry pomysł. Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: SpawN on 10.01.2009, 17:22:52 Wiem kiepsko mi to wyszło to moja pierwsza praca w gimpie ale mam jeszcze dwie zrobione
Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Pilej on 10.01.2009, 17:24:23 Nie będę powtarzał, bo kolega już dobrze powiedział. Ciężko jest ten obracek "ocenić kreatywnie" :P. Czytaj tutoriale, a jak już ci się znudzą, to eksperymentuj ;)
Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Kasage on 12.01.2009, 19:14:51 Widzę, że się starałeś i miałeś plan. Tło ujdzie (w tłoku :D) Rendery nie wtapiane, napisy w ogóle nie mają się do pracy.
P.S. Radzę dać inną sygnę w podpisie, bo ta jest chyba najgorszą z twoich osiągnięć artystycznych (z tych, które tu dodałeś). :) No i to co powiedzieli moi koledzy(po fachu) graficy, czytaj tuty. Każdy mi się wydaję na nich zaczynał :). Życzę powodzenia w dalszych wyczynach GIMP'owych. Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: CreaT on 12.01.2009, 20:12:16 Kasage twoja sygna też nie wtopiona 8-).A co do tutków to nie każdy zaczynał odnich tylko sam sie uczyl :D ,a wracając do sygnaturek to słabiutko ramek nie ma pomine ze render nie wtopiony , chyba nr1 jest najlepsza,ja bym na twoim miejscu porobił z miech tutki potem szukać własnego stylu :P
Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Buryna on 12.01.2009, 23:48:29 Po pierwsze nie słuchaj takich głupot jak: "nie ma ramek, to minus".
Czasem bez ramki jest idealnie. Dwa, pracuj nad tłem, bo jest skromne i nic nie wnosi..(nie przyciąga to oka). Trz, nie ma wtopienia, bo nie zrobiłeś takiego tła aby postać w nie wtopić, więc wracamy do wskazówki numer dwa, a następnie próbuj wtopić cokolwiek. Czytaj tuty, to najlepsza rada. Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: SpawN on 13.01.2009, 19:23:01 Wam może się nie podobają moje sygnatury no i co z tego mi się podobają
Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Senril on 14.01.2009, 15:52:27 Mówisz, że nie liczy się nasze zdanie, bo tobie się i tak podobają? Więc w takim razie po co wystawiasz tu swoją galerię?
Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Zdybek on 14.01.2009, 16:34:47 Wam może się nie podobają moje sygnatury no i co z tego mi się podobają Skoro wystawiasz prace do galerii to chyba chcesz aby ktoś zwrócił na nie uwagę, ocenił, napisał co jest źle itp. Jeśli nie lubisz krytyki to po prostu nie potrzebnie tworzyłeś wątek. Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: K.Ś. on 14.01.2009, 17:51:49 żeby nabijać posty! :D 8-) I coś takiego wg mnie się powinno tępić. Co na temat nowych prac. Nr5 jest najgorszą twoją sygą. Napis jest niewidoczny(po 5 min może i tak). Najlepsza praca to chyba avatar. Tło powinno być choć trochę związane z sygnarturką, którą robisz(w 1 jest piasek-choć troszkę coś nie zawsze ale jednak :)). Tytuł: Odp: SpawN(gallery) Wiadomość wysłana przez: Buryna on 14.01.2009, 23:59:13 Więc ja te twoje nabijanka czyścić będę. Skoro do tego tak podchodzisz.
/Zdybek: W końcu jakaś mądra decyzja :D |