| Beginning autorstwa Rafal199 |

Skwarek @ 06.12.2009, 11:16:32
Ja tu nie widzę żadnych błędów. Może jedynie ta ramka, ale jest super
aris @ 06.12.2009, 11:38:30
rzeczywiście ramka nieco nie pasuje tutaj
AfroMetal @ 07.12.2009, 18:07:01
Zarąbiste. Chętnie sam bym jej użył.
Rafal199 @ 07.12.2009, 20:12:39
No ok ramki to nie najlepsze mi wychodzą  Jak byś jej użył jako podpis???
Johnykalesony @ 24.12.2009, 22:16:33
nie rozumiem za bardzo przeslania
ReX™ @ 23.01.2010, 20:19:43
SpoX...ale jak wszyscy piszą ramka do kosza
MisaAmane @ 08.02.2010, 18:46:14
nie rozumiem za bardzo przeslania  Przeslanie masz w podpisie na sygnaturce "Beginning" czyli chodzi o poczatek nowego zycia Ostatnio edytowane pzez: MisaAmane 08.02.2010, 18:47:23
| |
|
|
|