Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aDodatkiPluginy i Script-FuWątek: Wavelet-Decompose-Denoise-Sharpen win32 PL Gimp-2.8
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wavelet-Decompose-Denoise-Sharpen win32 PL Gimp-2.8  (Przeczytany 4569 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
POGO
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 541
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 24.08.2013, 23:08:20 »

Trzy wtyczki z rodziny Wavelet skompilowane pod Gimp-a 2.8 win32 (w win64 też pracują) z działającym polskim tłumaczeniem.Wtyczki w załączniku.

 Lime Point Wavelet-Decompose pojawią się jako Rozłożenie wavelet pod Filtry->Ogólne->Rozłożenie wavelet.


 Lime Point Wavelet-Denoise,Odszumianie wavelet Filtry->Uwydatnianie->Odszumianie wavelet


 Lime Point Wavelet-Sharpen zobaczymy pod Filtry->Uwydatnianie->Wyostrzanie wavelet



* wavelet-decompose-0.1.2_PL.zip (18.84 KB - pobrany 245 razy.)
* wavelet-denoise-0.3.1_PL.zip (26.88 KB - pobrany 299 razy.)
* wavelet-sharpen-0.1.2_PL.zip (19.24 KB - pobrany 240 razy.)
Zapisane

MareroQ
Użytkownik

Reputacja: 13 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika

MareroQ


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25.08.2013, 03:13:45 »

Cześć POGO.

Bardzo dziękuję za Twoją polską wersję tych pluginów.

Translacja działa (po prawidłowej instalacji) - poza małym problemem (dla mojej wersji GIMP-a w systemie XP 32 bit) z nazwami w menu GIMP-a - nazwy w menu pokażą się jako spolszczone po usunięciu pliku pluginrc (w katalogu .gimp-2.8).
To znany problem – ale myślę, że warto podać tutaj również rozwiązanie - uprzedzając pytania – dlaczego pod wskazaną nazwą nie można znaleźć danego pluginu ...
Zapisane
POGO
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 541
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25.08.2013, 19:58:26 »

Witaj MareroQ!

Dzięki za wsparcie, ja już od paru lat używam win7 i Lnux-a więc zapomniałem jakie problemy są z Gimp-em na XP. Na szczęście jesteś i pamiętasz.
Zastanawiałem się czy spolszczenie w menu i na ramce to dobry pomysł ale jak autor wtyczki zdecydował że tak ma być to tak zostawiłem.

Pozdrawiam
Pogo!
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aDodatkiPluginy i Script-FuWątek: Wavelet-Decompose-Denoise-Sharpen win32 PL Gimp-2.8
Skocz do: