Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Regulamin pojedynków  (Przeczytany 46452 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« : 23.01.2007, 11:30:24 »

§1. Ustalenia ogólne:

1. Jest to regulamin, który obowiązuje w dziale "Bitwy użytkowników"

2. Co wcale nie oznacza, że nie jest on podległy regulaminowi forum.
Wszystkie ustalenia z regulaminu forum obowiązują również w tym dziale.
2.1 W przypadku, gdy ustalenia regulaminu forum są sprzeczne z ustaleniami tego regulamin, należy zgłosić taki przypadek, a za obowiązujące uznaje się zasady z regulaminu forum.

3. Późniejsze zmiany w tym regulaminie nie wpływają na toczące się walki, czy te już stoczone.

4. Wyzywając, bądź przyjmując wyzwanie oświadczasz, że z tym regulaminem się zapoznałeś/aś.

§2. Zasady "wyzwania"

1. Każdy użytkownik może rzucić swoje wyzwanie - służy ku temu dział "Wyzwania".
1.1 Dobrze by było, aby już w pierwszym poście nowego wątku napisać, jaka jest tematyka, oraz preferowany typ pracy - nie jest to jednak wymagane.
1.2 Dopuszczalne jest wyzwanie konkretnej osoby.

2 Przyjęcie wyzwania jest dobrowolne (nawet bezpośredniego), nikt (wliczając w to administrację i moderatorów) nie może zmusić kogoś do uczestnictwa w bitwie.

3. Oponenci (przynajmniej dwóch) ustalają ze sobą temat oraz szczegóły pojedynku, nie muszą tego robić jawnie, ale ostateczne ustalenia muszą być zaakceptowane przez wszystkich uczestników przynajmniej przed moderatorem prowadzącym bitwę (szczegóły: §2.5.3).
3.1 Dopuszczalna jest sytuacja, gdy jeden przyjmuje wszystkie warunki proponowanego przez drugiego.

4. Dopuszczalne jest zrezygnowanie z wyzwania, o ile wcześniej nie dało się do zrozumienia, że przyjęło się warunki (czyli np. osoba bezskutecznie negocjowała jakiś warunek, więc dziękuje i rezygnuje).

5. Wszyscy uczestnicy przyszłej bitwy muszą zgodzić się na jawne dla nich i jednolite "warunki rozstrzygnięcia" (patrz: §4. Techniczne warunki bitew, wyzwań i warunki rozstrzygnięcia), każdy z nich musi je znać i zaakceptować.
5.1 Wszyscy muszą zgodzić się na jedne warunki, nie podlegają one modyfikacji podczas starcia.
5.2 Warunki pojedynku najlepiej jest umieścić w wątku wyzwania.
Przyjmuje się wtedy, że jeśli przeciwnicy opublikują jakieś posty w tym wątku po dacie ostatniej edycji postu z tymi warunkami, to uznaje się, że zaakceptowali te warunki (chyba, że zaproponowali jakieś zamiany, lub napisali, że są nie odpowiednie).
5.3 Warunki można przesłać również do moderatora prowadzącego bitwę, razem z pracą. W tym wypadku wszyscy uczestnicy muszą je przesłać, jak również muszą być takie sam u wszystkich uczestników. Nie jest to konieczne, jeśli są zamieszczone jawnie w wątku wyzwania.
5.4 Moderator nie może założyć bitwy dopóki nie ma pewności, czy wszyscy je znają i zaakceptowali.

6. Pracę należy przekazać moderatorowi.
6.1 Można to zrobić przez PW. Przez email, czy JID (a tym bardziej coś innego), są nie akceptowalne a przez to odrzucane.
6.2 Przesyłając pracę przez PW, po za linkiem do pracy, należy podać link do wyzwania. PW bez linku do wyzwania są nieważne. Głupie tłumaczenie, że wyzwanie jest w dziale wyzwań nie pomoże - PW jest usuwane, a moderator odpisuje 'Brak wątku wyzwania'.
6.3 Pracę można też zamieścić w wątku wyzwania.
6.4 Uwaga, prace należy przesłać (zamieścić) osobiście.

7. Można ustalić limit czasowy przesyłania prac. Jeśli użytkownicy zgodzą się na ten warunek, po zatwierdzeniu warunków rozstrzygnięcia wszyscy muszą oddać swoje prace w tym ustalonym przedziale czasowym - nie przysłanie pracy w wyznaczonym czasie oznacza rezygnację z walki - jej przegranie (z konsekwencjami opisanymi w §5.2).

8. Po potwierdzeniu przyjęcia wyzywania, oraz otrzymaniu wszystkich prac, jego temat jest zamykany - robi to moderator. Nie można w nim nic zmieniać od tej pory, w ostatnim poście znajduje się link do tematu bitwy.
8.1 W przypadku problemów technicznych, niewyświetlenie się pracy którego z użytkowników itp, dopuszczalne jest chwilowe obejście §2.8.

§3. Techniczne warunki bitew, wyzwań i warunki rozstrzygnięcia

1. Tematyka prac może być dowolna (chyba, że zakazuje jej regulamin forum).
1.1 Jeśli oponenci sobie tego życzą, temat bitwy może im zadać inny użytkownik (żeby "utrudnić" sobie zadanie, bądź gdy nie ufają sobie na tyle, żeby podejrzewać, że przeciwnik już pracę przygotował).

2. Typ pracy jest również dowolny. Przyjęcie wyzwania oznacza, potwierdzenie, że rozumie się, co autor warunków miał na myśli używając konkretnej nazwy. Zawsze można poprosić o wyjaśnienie. Przykładowe typy:
 • Przeróbka
 • Praca w oparciu o stock
 • Fotomontaż
 • Layout
 • Sygnatura
 • Userbar
 • Tapeta
 • Awatar
 • itp
 • ... można nawet wystawiać paczki pędzli - które ładniejsze.

3. Używamy GIMPa w dowolnej wersji - cała praca musi zostać w nim wykonana.
3.1 Można też użyć Inkscape, o ile zostało to wyraźnie zaznaczone w wątku wyzwania.

4. Pracę wykonujemy samodzielnie - specjalnie na pojedynek. W przypadku złamania tego warunku bitwa staje się nieważna, a uczestnik przegrywa starcie.
4.1. Praca ma być nowa, a nie być przeróbką starej, już istniejącej.

5. Uczestniczy mogą, jeśli chcą i obaj się zgadzają na dodatkowe sposoby uhonorowania zwycięscy (np.: "X jest master - nie dorastam mu do pięt" w podpisie pokonanego przez najbliższy tydzień), aczkolwiek żaden moderator nie podejmuje się wyegzekwowania od pokonanego ustaleń tego punktu - pozostają one w osobistej gestii biorących udział.
5.1 Jeśli ustalacie takie dodatki, to ustalacie to precyzyjnie i przedstawiacie je moderatorowi - zostaną dopisane w wątku.
5.2 Bez przesady!
5.3 Bez jakiś wynaturzeń - np.: walki o pieniądze...
5.4 Moderator może odmówić uznania takich dodatkowych ustaleń, jeśli uważa, że są nie odpowiednie.
5.5 W przypadku kiedy uczestnik zgodzi się na takie warunki i jednak nie zechce ich zrealizować, moderator, czy inni użytkownicy, mogą o fakcie przypomnieć w kolejnych wyzwaniach w których bierze udział ta osoba.

6. Bitwa anonimowa (taka, gdzie nie jest podane, czyja praca jest czyja) jest możliwe, należy wyraźnie zaznaczyć chęć takiego pojedynku w wyzwaniu.
6.1 Jeśli uczestnicy godzą się na głosowanie anonimowe, są oni zobowiązaniu do zachowania tajemnicy autorstwa prac
 • podpisywać prac
 • przyznawanie się, kto czyja praca jest jego, lub która nie jest
 • zadbanie o to, aby link do pracy nie mógł identyfikować autora (np.: nie umieszczać w swojej galerii na gimpuj.info, link nie może zawierać nicka użytkownika itp)
6.2 Moderator może zignorować prośbę o bitwę anonimową, gdy któryś z jej uczestników nie zastosuje się do powyższych punktów, lub robił to w przeszłości.

7. Warunki rozstrzygnięcia, to zbiór warunków, które kończą pojedynek. Dla przykładu:
 • Kiedy zagłosuje konkretna liczba użytkowników (do pewnej liczby głosów)
(mała dygresja: z obserwacji innych konkursów wyszło mi, że bardzo rzadko liczba oddanych głosów przekracza 10)
 • Kiedy uczestnik dostanie ustaloną liczbę głosów (kto pierwszy osiągnie pewną liczbę głosów)
 • Do osiągnięcia pewnej przewagi punktowej - tutaj przestrzegam, że może to być dość karkołomna decyzja - walka może się albo w ogóle nie skończyć, bądź bardzo szybko zostać zwieńczona.
 • Kiedy upłynie wcześniej ustalony czas (jak np.: w piłce nożnej)
 • Kombinacje wyżej wymienionych.
 • Można zaproponować własny warunek, np. przez pewną ilość dni po ostatnim głosie

8. Istnieje możliwość współpracy kilku użytkowników nad jedną pracą, przeciwko pracy utworzonej przez innych użytkowników.
8.1 Grupa robiąca jedną pracę może liczyć maksymalnie trzy osoby.
8.2 Grupa może walczyć przeciwko innym grupom o równej liczbie osób.
8.3 Przed zaakceptowaniem takiego wyzwania należy ustalić i podać skład swojej grupy wszystkim grupom przeciwników, oraz moderatorowi prowadzącemu
8.4 Każdy z uczestników takiej bitwy przesyła moderatorowi link do pracy razem z linkiem do wątku wyzwania, chyba, że praca została opublikowana w wątku wyzwania, mimo to każdy z osobna musi potwierdzić, że współpracował przy tworzeniu tej właśnie pracy.
8.5 Te bitwy również mogą być anonimowe.
8.6 Pozostałe uzgodnienia są zgodne z pojedynkami pojedynczych użytkowników.

§4. Podczas trwania bitwy

1. Zabronione jest modyfikowanie pracy w czasie trwania pojedynku.
1.1 Złamanie tej reguły oznacza przegranie danej bitwy, oraz być może nawet kolejne konsekwencje, jeśli np. jest nie jest to pierwszy raz danego użytkownika.

2. Zmianie nie podlegają również ustalone wcześniej warunki rozstrzygnięcia.

3. Głosy w pojedynku może oddawać każdy uczestnik forum, który spędził co najmniej miesiąc na forum, lub też w opinii moderatora może to robić.

4. Osoby walczące nie mogą oddać głosu w pojedynku, w którym uczestniczą.
4.1 Niedopuszczalne jest oddawanie głosów z innych kont użytkownika, który bierze udział w bitwie - oznacza to dyskwalifikację, oraz inną karę ustaloną przez moderatora.
4.2 Nie można też walczyć ze sobą.

5. Swój głos należy umotywować - głos który nie zawiera konkretnego uzasadnienia jest głosem nieważnym, zostanie usunięty.
5.1 Moderator może odrzuć głos, jeśli uzna, że uzasadnienie jest nieodpowiednie.
5.2 Jeśli bitwa jest anonimowa, w uzasadnieniu nie można zawierać informacji, która praca jest czyja, takie głosy również będą usuwane, nawet jeśli są poprawne.

6. W przypadku odrzucenia głosu, można go powtórzyć, o ile przyczyną odrzucenia nie był np. za niski staż na forum.

7. Starcie dobiega końca według poczynionych wcześniej ustaleń.
7.1 Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zamknięcia pojedynku, nawet uznania go za nierozstrzygnięty, jeśli według ich zdania jakiś pojedynek raczej sam się nie zakończy - nie zrobią tego po np. tygodniu, więc należy zadbać o dobre warunki rozstrzygnięcia.
7.2 Jeśli to moderator wyznacza koniec walki sam może zdecydować, czy bitwa jest rozstrzygnięta, czy nie
W zależności od ilość głosów, od przewagi gracza (czy była dostatecznie wyraźna).

§5. Po "starciu"

1. Jeśli ktoś odda głos po terminie, czy limicie głosów, uznaje się taki głos za nieważny.

2. Osoba która wygrywa starcie dostaje +1 do reputacji za każdą samodzielnie pokonaną osobę, osoba przegrywająca traci jeden punkt ze swojej reputacji.
2.1 W przypadku bitew grupowych (patrz punkt §4.8) punktacja nadawana jest według zasady -1 dla wszystkich użytkowników grup której praca nie zwyciężyła. Użytkownicy z grupy zwycięskiej otrzymują po jednym punkcie reputacji za każdą pokonaną drużynę.

3. Prace z anonimowego pojedynku można publikować i pokazywać, oczywiście nie można ich używać w kolejnych starciach.

4. Jeśli okaże się, że uczestnik pojedynku wygrał go nie uczciwie traci on zdobyte punkty, oraz dodatkowo za punkt za przegranie pojedynku.

§6. Inne.

1. Każdy użytkownik może napisać poniżej swoje uwagi (odnośnie regulaminu)

2. Moderatorzy działu bitw to również ludzie, co sprawia, że mają swoje wady, oraz kilka zalet. Jedną z nich jest ten regulamin, przeczytaj go więc.

3. Wersja regulaminu 2.0 beta
« Ostatnia zmiana: 26.06.2010, 23:51:02 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.06.2009, 16:22:15 »

Zmienia się regulamin, więc wstawiam jego poprzednią wersję:

§1. Ustalenia ogólne:

1. Jest to regulamin, który obowiązuje w dziale "Bitwy użytkowników"
2. Co wcale nie oznacza, że nie jest on podległy regulaminowi forum.
Wszystkie ustalenia z regulaminu forum obowiązują również w tym dziale.
3. Zmiany w tym regulaminie nie wpływają na toczące się walki czy już stoczone.
4. Wyzywając, bądź przyjmując wyzwanie oświadczasz, że z tym regulaminem się zapoznałeś/aś.

§2. Zasady "starcia"

1. Oponenci ustalają ze sobą temat oraz szczegóły techniczne prac.
1.1 Jeśli oponenci sobie tego życzą, temat bitwy może im zadać moderator (żeby "utrudnić" sobie zadanie, bądź gdy nie ufają sobie na tyle, żeby podejrzewać, że przeciwnik już pracę przygotował). Jeśli zgodzą się na ten warunek, po ogłoszeniu tematu obaj oddają swoje prace w pewnym zamkniętym przedziale czasowym - nie przysłanie pracy w wyznaczonym czasie oznacza rezygnację z walki - jej przegranie.
2. Przesyłają wyżej wspomniane ustalenia i prace do moderatora działu "Bitwy użytkowników" lub do innego moderatora, który zgodzi się im założyć temat, lub umieszczają je w tak zwanym wątku wyzwania, link do niego też należy przesłać moderatorowi, który prowadzi tą bitwę.
3. Głosy w pojedynku może oddawać każdy uczestnik forum, który spędził co najmniej miesiąc na forum, lub też w opinii moderatora może to robić.
4. Osoby walczące nie mogą oddać głosu w pojedynku, w którym uczestniczą.
5. Swój głos należy krótko umotywować - głos który nie zawiera konkretnego uzasadnienia jest głosem nieważnym.
6. Starcie dobiega końca według poczynionych wcześniej ustaleń.
7. Moderatorzy mogą zakończyć pojedynek wcześniej.
8. Osoba która wygrywa starcie dostaje +1 do reputacji za każdą samodzielnie pokonaną osobę, osoba przegrywająca traci jeden punkt ze swojej reputacji.
9. Uczestniczy mogą, jeśli chcą i obaj się zgadzają na dodatkowe sposoby uhonorowania zwycięscy (np.: "X jest master - nie dorastam mu do pięt" w podpisie pokonanego przez najbliższy tydzień), aczkolwiek żaden moderator nie podejmuje się wyegzekwowania od pokonanego ustaleń tego punktu - pozostają one w osobistej gestii biorących udział.
9.1. Jeśli ustalacie takie dodatki, to ustalacie to precyzyjnie i przedstawiacie je moderatorowi - zostaną dopisane w wątku.
9.2. Bez przesady!
9.3. Bez jakiś wynaturzeń - np.: walki o pieniądze...
9.4. Moderator może odmówić uznania takich dodatkowych ustaleń, jeśli uważa, że są nie odpowiednie.
10. Każdy użytkownik może rzucić swoje wyzwanie - służy ku temu dział "Wyzwania"
10.1. Dobrze by było, aby już w temacie nowego wątku napisać, jaka jest tematyka, oraz preferowany typ pracy
10.2. Po potwierdzeniu przyjęcia wyzywania temat jest zamykany - robi to moderator.
10.3. Przyjęcie wyzwania jest dobrowolne, jeśli nie chcesz go podjąć nie odpisuj na nie.
11. Bitwa anonimowa (gdzie nie podani w jawny sposób autorzy prac) jest możliwe, należy zaznaczyć chęć takiego pojedynku w wyzwaniu.
11.1. Jeśli uczestnicy godzą się na głosowanie anonimowe, są oni zobowiązaniu do zachowania tajemnicy autorstwa prac
 • podpisywać prac
 • przyznawanie się, kto czyja praca jest jego, lub która nie jest
 • zadbanie o to, aby link do pracy nie mógł identyfikować autora (np.: nie umieszczać w swojej galerii na gimpuj.info, link może zawierać nick użytkownika)
11.2. Moderator może zignorować prośbę o bitwę anonimową, gdy któryś z jej uczestników nie zastosuje się do powyższych punktów, lub robił to w przeszłości.
12. Istnieje możliwość współpracy kilku użytkowników nad jedną pracą, przeciwko pracy utworzonej przez innych użytkowników.
12.1. Grupa robiąca jedną pracę może liczyć maksymalnie trzy osoby.
12.2. Grupa może walczyć przeciwko innym grupom o równej liczbie osób.
12.3. Przed zaakceptowaniem takiego wyzwania należy ustalić i podać skład swoich grup.
12.4. Każdy z uczestników takiej bitwy przesyła moderatorowi link do pracy razem z linkiem do wątku wyzwania, chyba, że praca została opublikowana w wątku wyzwania, mimo to każdy z osobna musi potwierdzić, że współpracował przy tworzeniu tej właśnie pracy.
12.5. Po zakończeniu takich bitew punktacja nadawana jest według zasady -1 dla wszystkich użytkowników grup której praca nie zwyciężyła. Użytkownicy z grupy zwycięskiej otrzymują po jednym punkcie reputacji za każdą pokonaną drużynę.
12.6. Pozostałe uzgodnienia są zgodne z pojedynkami pojedynczych użytkowników.

§3. Ustalenia techniczne

1. Tematyka prac jest dowolna (chyba, że zakazuje jej regulamin forum)
2. Używamy GIMPa w dowolnej wersji - cała praca musi zostać w nim wykonana.
2.1. Można też użyć Inkscape - tu jednak proszę zaznaczyć tę możliwość w wątku wyzwania.
3. Rozmiary, typ, czy technika również są dowolne. Typ, czyli:
 • Sygnatura
 • Userbar
 • Tapeta
 • Awatar
 • itp
 • ... można nawet wystawiać paczki pędzli - które ładniejsze
4. Pracę wykonujemy samodzielnie - specjalnie na pojedynek.
5. Zabronione jest modyfikowanie pracy w czasie trwania pojedynku - takie praktyki nie będą tolerowane.
6. Można ustalić, że pojedynek zakończy się:
 • Kiedy zagłosuje konkretna liczba użytkowników
(mała dygresja: z obserwacji innych konkursów wyszło mi, że bardzo rzadko liczba oddanych głosów przekracza 10)
 • Kiedy uczestnik dostanie ustaloną liczbę głosów (co przesądza również o jego zwycięstwie)
 • Do osiągnięcia pewnej przewagi punktowej - tutaj przestrzegam, że może to być dość karkołomna decyzja - walka może się albo w ogóle nie skończyć, bądź bardzo szybko zostać zwieńczona.
 • Kiedy upłynie wcześniej ustalony czas (jak np.: w piłce nożnej)
 • Kombinacje wyżej wymienionych.
7. Teoretycznie, jest możliwe, że mimo limitów ktoś odda głos po zanim. Decyzję co do uznania takich głosów pozostawiam biorącym udział, lub ludziom, którzy czytają ten wątek:)
8. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zamknięcia pojedynku, nawet uznania go za nierozstrzygnięty, jeśli według ich zdania jakiś pojedynek raczej sam się nie zakończy.
9. Każdy użytkownik może napisać poniżej swoje uwagi (odnośnie regulaminu)

wersja: 0.98 gamma Język
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.06.2010, 23:40:56 »

Doszedł nowy punkt: 4.1.
Zapisane
ReX™
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 764
Galeria Użytkownika


*O*


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26.06.2010, 23:46:02 »

Cytuj
4.1. Praca ma być nowa, a być przeróbką starej, już istniejącej.

Nie powinno być:
Cytuj
4.1. Praca ma być nowa, a nie być przeróbką starej, już istniejącej.

?
To błąd czy właśnie można wstawiać przeróbkę starej?
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26.06.2010, 23:51:16 »

Błąd, który już naprawiłem.
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria UżytkownikaZobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27.06.2010, 12:12:19 »

Cytuj
3. Głosy w pojedynku może oddawać każdy uczestnik forum, który spędził co najmniej miesiąc na forum, lub też w opinii moderatora może to robić.

Wg mnie ten punkcik wypadało by poprawić, a mianowicie to, że "głosować może każdy uczestnik forum, który spędził co najmniej miesiąc  na forum, ma przynajmniej 15 postów, lub też w opinii moderatora może to zrobić."

IMO staż na forum nie jest wszystkim, równie dobrze ktoś może sobie założyć 2 konta, i po miesiącu zagłosować z tego drugiego na swoją prace...

« Ostatnia zmiana: 27.06.2010, 13:50:19 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 674
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 27.06.2010, 13:36:16 »

Administracja ma środki służące eliminacji multikont.
Zły pomysł. Ja, zanim zacząłem pisać liczone posty, spędziłem na forum "trochę" czasu - czy to ma mnie eliminować, bo nie mam postów? (Zresztą, coś takiego wyeliminowało mnie z konkursu - do ostatniego BFM przed jego zawieszeniem trzeba było mieć co najmniej 10 postów, ja miałem 8.)
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27.06.2010, 15:15:57 »

Nie, tylko miesiąc. 15 postów to nie jest dużo.
Zapisane
Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 24.07.2010, 11:36:24 »

Czy dało by się zrobić tak, że osoby np. powyżej 300 postow nie muszą tłumaczyć glosów? Na dłuższą metę to jest męczące...
Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24.07.2010, 11:39:59 »

To jest bez sensu, bo jak ktoś zrobił pracę, to chce, żeby przynajmniej mu ją skomentowali.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Zdybek
Emeryt

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 729
Galeria UżytkownikaZobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 24.07.2010, 11:52:14 »

Czy dało by się zrobić tak, że osoby np. powyżej 300 postow nie muszą tłumaczyć glosów? Na dłuższą metę to jest męczące...

Jak Cie to męczy to nie głosuj. Uzasadnienie zawsze jakieś powinno być, wystarczy, że napiszesz co w danej pracy jest lepsze od pozostałych i/lub co Ci się podoba.
Zapisane

Cytuj
<+Bizzar> będę na v lansił laski
<+Bizzar> *eeej laska mam v na IRCu 8)*
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24.07.2010, 16:33:18 »

Czy dało by się zrobić tak, że osoby np. powyżej 300 postow nie muszą tłumaczyć glosów? Na dłuższą metę to jest męczące...

Nie.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria UżytkownikaZobacz profil
« Odpowiedz #12 : 20.09.2010, 15:10:21 »

Paragraf 5 pkt 4.

[qupote]. Jeśli okaże się, że uczestnik pojedynku wygrał go nie uczciwie traci on zdobyte punkty, oraz dodatkowo za punkt za przegranie pojedynku.[/quote]

Można by odjąć jeszcze jeden pkt repy za próbę oszustwa d:
-1 Za przegraną, -1 za oszukiwanie siebie, -1 za oszukiwanie Moderatora, -1 za oszukiwanie swojego boga... Chichot
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 396
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 20.09.2010, 17:19:19 »

Paragraf 5 pkt 4.

[qupote]. Jeśli okaże się, że uczestnik pojedynku wygrał go nie uczciwie traci on zdobyte punkty, oraz dodatkowo za punkt za przegranie pojedynku.

Można by odjąć jeszcze jeden pkt repy za próbę oszustwa d:
-1 Za przegraną, -1 za oszukiwanie siebie, -1 za oszukiwanie Moderatora, -1 za oszukiwanie swojego boga... Chichot
[/quote]

Traci się zdobyte za pojedynek punkty i dodatkowo po jednym za każdy odbyty, myślę, że wystarczy.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkowników (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Regulamin pojedynków
Skocz do: