Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Czy jest ktoś w stanie dokończyć smoka ?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Czy jest ktoś w stanie dokończyć smoka ?  (Przeczytany 1492 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
__CoDe__
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 18.12.2014, 09:43:24 »

Witam tak jak w temacie, chodzi mi o to czy byłby ktoś w stanie uzupełnić brakujące elementy smoka na obrazku? Nie posiadam gotowych elementów które po prostu mógłbym dokleić i poza tym nie znam się na tym aż tak bardzo Smutny Rozumiem że proszę o dużo ale może znajdą się chętni którzy podejmą się wyzwania  Język


Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi Uśmiech pozdrawiam ! Cool



http://zapodaj.net/cd9aa90927c01.jpg.html
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18.12.2014, 10:40:46 »

Powiem tak, mimo, że w programach graficznych są dostępne narzędzia imitujące ołówek, czy tam inne techniki tradycyjne, to domalowywanie w programie graficznym elementów do już istniejącego tradycyjnego obrazka, tak aby nie było widać różnicy jest trudne i pracochłonne. Aby wyglądało to naturalnie musowo byłoby narysować to całkiem od nowa.

Czytałam Twój poprzedni wątek. Pisałeś tam, że chcesz to przerysować na ścianę i że masz umiejętności, więc moja rada będzie taka:
 
Pisałeś, że nie znasz się na programach graficznych więc raczej nie masz tabletu graficznego, dlatego najprościej dla Ciebie będzie jak wydrukujesz to sobie na drukarce tak aby zostało wolne miejsce tam gdzie brakuje elementów i ołówkiem dorysujesz to czego nie ma. Wystarczy jak dorysujesz same kontury. Oczywiście, że będzie widać, że jest to dorysowane, ale jeśli rysunek ma posłużyć jedynie jako odniesienie, to po co się męczyć? Szczegóły, cieniowanie itp. i tak będziesz robił na ścianie.

Możesz też od razu przerysować sobie Shen Longa w całości. W internecie jest przecież masa grafik z jego wizerunkiem, np. http://s3.amazonaws.com/rapgenius/Shen_long_by_superagua-d5qbmlc.jpg
Zapisane

__CoDe__
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.12.2014, 11:50:19 »

Okej rozumiem jak najbardziej Uśmiech Daje już spokój wszystkim wpadłem na nieco inny pomysł myślę że tak będzie o wiele lepiej  Cool

Pozdrawiam Uśmiech


http://zapodaj.net/89b77d0a3aa3b.jpg.html


@TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 18.12.2014, 11:52:52 »

No nie ma sprawy, za wiele nie pomogliśmy. Mrugnięcie

Zatem zamykam.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Czy jest ktoś w stanie dokończyć smoka ?
Skocz do: