Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jak urządzić wejście do sklepu?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jak urządzić wejście do sklepu?  (Przeczytany 2102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
InterEddie80
Gość
« : 17.09.2014, 23:26:47 »

Witam! Uśmiech Za parę miesięcy otwieram sklep spożywczy. Taki ni to supermarket, ni to mały sklepik osiedlowy. Jestem na etapie wyboru wykonawcy usług zabezpieczenia sklepu przed kradzieżą, ponieważ będzie można się w nim poruszać normalnie z wózkiem lub koszykiem. Nie chcę, by klienci mogli wyjść wejściem, dlatego chcę zainstalować bramki obrotowe. Hurtowo, gdybym miał więcej sklepów lub jako franczyzę pewnie wyszłoby znacznie taniej, więc szukam firmy, w której za przystępną cenę można się zaopatrzyć w takie bramki. Lokalizacja nie gra roli, szukam kogoś sprawdzonego. Z góry dziękuję za pomoc!
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18.09.2014, 15:46:42 »

Ten wątek tak mnie rozbawił, że nawet nie usunę go, przynajmniej teraz. Za to usunę tego użytkownika, który zamierza coś tu napisać Chichot
Zapisane
remarita76
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

remarita76


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22.09.2014, 16:27:11 »

o rany, co to jest... -_- internet + telefon/mail i już po sprawie...
Zapisane
emma2549
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

emma2549


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29.09.2014, 13:59:41 »

Widać człowiek lubi o wszystko każdego wypytać. Aż dziw, że sam zakłada firmę jakąś. A może o to też pytał na jakimś innym forum? No bez jaj, jakbyśmy w komunie żyli i nic samemu nie dało się załatwić.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jak urządzić wejście do sklepu?
Skocz do: