Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieWektoryWątek: Pierwszy Wektor, dymek, ikona
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pierwszy Wektor, dymek, ikona  (Przeczytany 7102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nwegrzyk
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika

nwegrzyk


Zobacz profil
« : 20.06.2014, 14:52:44 »

Witam serdecznie, nazywam się Artur i pochodzę z rybnika. Od pewnego czasu sytuacja zmusiła mnie do zainstalowania Ubuntu ( nie narzekam ) Uśmiech więc że lubię fotografikę itd... musiałem se inscape zassać no a że do tej pory tylko PS i to do obróbki zdjęć to inscape czarna magia:) kilka artów poczytałem i o to mój pierwszy skromniutki wektorek zrobiony przy porannej kawie Uśmiech... no co długi weekend, mam nadzieję że dużo się od was nauczę. Interesują mnie ikony, dymki na potrzeby przyszłej www Uśmiech



Podgląd JPG

oraz źródło svg w linku poniżej. Pozdrawiam, obiecuję że będę sie uczył haha

http://przeklej.org/file/3YI6Vv/icone.svg
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20.06.2014, 15:08:01 »

Wektorek bardzo fajny.
Inkscape to raczej tak średnio do obróbki fotografii się nadaje. Do zdjęć polecam GIMP-a Mrugnięcie
Ale do ikonek innych takich rzeczy to Inkscape jak najbardziej się nadaje.
Zapisane

nwegrzyk
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika

nwegrzyk


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.06.2014, 15:16:49 »

Serio fajny? dzięki wielki , niespodziewałem się heeh , myślałem że dostanę pojechane hahaha, pochwale się że niekorzystałem z żadnego tutka tylko oparłem wiedzę opartą o photoshopa bo trochę w nim siedziałem (kilka lat) potem zaczęły mnie wektory interesować z nastawieniem na www oraz stocki lecz na te drugie to trzeba być kazikiem mistrzem hehe więc na razie skupiam się na prostych sprawach takich jak ten dymek
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieWektoryWątek: Pierwszy Wektor, dymek, ikona
Skocz do: