Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Separate+ po raz wtóry  (Przeczytany 1708 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nuna
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Nuna


Zobacz profil
« : 12.04.2013, 09:03:38 »

Dzień dobry drogim forumowiczom!

Cały wczorajszy wieczór spędziłam na próbach zainstalowania wtyczki Separate+ do Gimpa.
Podążając raz po raz za kolejnymi instruktażami: z tego forum, z forów zagranicznych, a nawet oglądając filmik na youtube, osiągnęłam nic.

Gdy moja frustracja sięgnęła już zenitu Niezdecydowany, o pomoc poprosiłam chłopaka. Efekt ten sam. Separate nie pokazuje się w menu Obraz.  Zły

Wiem, że ten temat był tutaj wałkowany już niejednokrotnie, tym niemniej, proszę - pomóżcie sfrustrowanej lamie Uśmiech

Jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy, to że problem tkwi w 64-bitowej wersji Windows7... Czy jest osobna wersja separate dla tej wersji Win lub Gimpa w wersji 2.8.4? Czy to w ogóle ma sens?  Niezdecydowany

Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 14.07.2013, 08:55:40 wysłane przez bea » Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 12.04.2013, 13:20:40 »

Moja porada będzie mało fachowa, ale czy koniecznie potrzebujesz GIMP-a w wersji 2.8? Wiem, że w tej wersji instalacja separate nierzadko wymaga sporo zachodu. GIMP 2.6 jest też dobry, no i moim zdaniem stabilniejszy, a instalacja separate na tej wersji przebiega zazwyczaj bez problemów.
Zapisane

POGO
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 541
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.04.2013, 14:05:02 »

Dzień dobry drogim forumowiczom!

Cały wczorajszy wieczór spędziłam na próbach zainstalowania wtyczki Separate+ do Gimpa.
Podążając raz po raz za kolejnymi instruktażami: z tego forum, z forów zagranicznych, a nawet oglądając filmik na youtube, osiągnęłam nic.

Gdy moja frustracja sięgnęła już zenitu Niezdecydowany, o pomoc poprosiłam chłopaka. Efekt ten sam. Separate nie pokazuje się w menu Obraz.  Zły

Wiem, że ten temat był tutaj wałkowany już niejednokrotnie, tym niemniej, proszę - pomóżcie sfrustrowanej lamie Uśmiech

Jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy, to że problem tkwi w 64-bitowej wersji Windows7... Czy jest osobna wersja separate dla tej wersji Win lub Gimpa w wersji 2.8.4? Czy to w ogóle ma sens?  Niezdecydowany

Pozdrawiam serdecznie

Może próbujesz instalować jakąś starą wersje Separate+,mam nadzieje że wiesz jak instaluje się wtyczki w Gimp-ie.W załączniku Separate+ w wersji 64-bit-owej która działa na pewno,sprawdzone.       

* separate+-0.5.9-alpha1-64bits.zip (753.45 KB - pobrany 146 razy.)
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Separate+ po raz wtóry
Skocz do: