Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRendery (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Rendery postaci z anime
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rendery postaci z anime  (Przeczytany 16440 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Yennefer8907
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 11.10.2011, 22:17:15 »

Witam, chciałam się podzielić kilkoma renderami, które niedawno zrobiłam.









Zdaję sobie sprawę, że nie widać całego ciała itp, ale to są rendery których można głównie użyć do tapet. Dwa ostatnie są w wymiarach 1366x768, a pierwszy w 1920x1080. Jeśli ktoś chciałby któregoś z nich to proszę napisać do mnie wiadomość. Wszystkie są zrobione z tapet, linki do nich można znaleźć w mojej galerii w komentarzu do obrazka. Postaram się także aktualizować ten temat i udostępniać więcej renderów Uśmiech. Opinie mile widziane oczywiście Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: 15.10.2011, 18:39:57 wysłane przez Yennefer8907 » Zapisane
pewu.
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 33
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.11.2011, 16:44:51 »

Po pierwsze chciałbym ujrzeć dwa rendery na oryginalnym obrazku, aby zobacyć, ile pracy w to włożyłaś.
Mimo wszystko, ocenię jakość renderów.

1. Wygląda wyśmienicie i najlepiej z grupy, nie ma żadnych śladów niedoskonałości, oprócz nierówności na głowie. To jednak nie takie straszne. Nie ma linku do obrazka.

2. Też dobry, ale nie tak doskonały jak poprzedni - widać drobne wyjścia z poza konturu postaci. Również nie ma linku do tapety.

3. Twój wkład pracy nie był w to wielki, a też widać drobne mankamenciki przy konturach. Obrazek jest na monotonnym tle, to chyba nie takie trudne?

4. Chyba najgorzej wyglądający render, lecz sądzę, że jego wykonanie było najtrudniejsze. Tło było niejednolite i mogło sprawiać kłopoty. Przy ręce widać białe obszarpania a reszta ciała jest bardzo ostra. No i te włosy... Nie wyglądają najlepiej.
« Ostatnia zmiana: 12.11.2011, 16:56:02 wysłane przez ThePewu » Zapisane
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17.02.2012, 23:17:47 »

Droga Yennefer z Wengerbergu. Mrugnięcie Nie wiem jaką techniką wycinałaś renderki, ale są średniutkie - rendery 2, 3 i 4 mają ślady po wycinaniu (to białe takie).

Domyślam się, że wycinałaś ścieżkami, dodatkowo możesz stosować jeszcze inne techniki, takie jak maska warstwy (moja ulubiona) czy gumeczka, oraz różnorakich sposobów zaznaczania.

Nr.1. Jest ładnie wycięty i jego nie będę się czepiał
Nr.2. Białe pozostałości po wycinaniu i niektóre czarne linie są np. niepotrzebnie wymazane do połowy
Nr.3. Białe pozostałości jak w drugim, do tego fioletowa pozostałość po amputacji nóg Mrugnięcie
Nr.4. Wg. mnie najlepszy render, nie mam się do czego przyczepić Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 18.03.2012, 23:57:56 wysłane przez caje » Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
Niewidoczny
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika


I'm you, with the flaws removed


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18.03.2012, 19:54:51 »

Ładne rendery. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 18.03.2012, 23:57:29 wysłane przez caje » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRendery (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Rendery postaci z anime
Skocz do: